INDIA: Letenky do Goa už od 358€

India - jazierko, palmy
By: Thangaraj Kumaravel - CC BY 2.0

Ak rozmýšľate nad cestou do Indie, vedieť by ste mali o aktuálnej ponuke spoločnosti Air India. Tá ponúka lety do mesta Goa na pobreží Indie s cenou už už od 358€! 

Letí sa z Viedne. Termíny sú dostupné v dátumoch od augusta do novembra 2016 pričom lety späť sú dostupné iba v termínoch počas októbra a novembra. Kalendár termínov nájdete tu

Kde letenky rezervovať?

Keďže lety nie sú dostupné na slovenskom Pelikane, jednou z možností je rezervácia na ich českej verzii, kde tieto letenky dostupné sú. Ceny tu začínajú na čiastke 380€.

Inou možnosťou je využiť jeden z webov, ktorý porovnáva ceny jednotlivých spoločností, ktoré dané letenky predávajú. Príkladom môže byť Momondo. Nakúpite tu už od 358€, každopádne však odporúčame pred rezerváciou u neznámej spoločnosti, prečítať si niečo o nej na internete. 

Rezervovať

Viedeň - Goa od 358€(5-18.10.2016)

Ubytovanie

Na rezerváciu odporúčame využiť cestovateľom známy portál Booking.com, na ktorom nájdete množstvo zaujímavých možností ako sa ubytovať nie len v Indii, ale po celom svete. Ako alternatíva sa núka web Airbnb, kde miestni majitelia rôznych bytov či apartmánov po celom svete ponúkajú svoje zariadenia často krát za veľmi slušné ceny.

letenky Goa

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?