India z Bratislavy už od 333€!

By: DARSHAN SIMHA - CC BY 2.0

Ďalšie mesto, do ktorého môžete letieť za zlacnenú sumu je indická Goa. V aktuálnej ponuke spoločnosti flyDubai nájdete lety, kedy za spiatočné letenky z Bratislavy do Indie zaplatíte iba 333€!

Termíny sú dostupné od konca septembra až do polovice marca. Za spomenutú sumu je mimo iných možný aj vianočný termín. 

Príklady termínov: 27.september – 14.október, 15-28.október, 4-18.november, 15-29.november, 6-20.december, 13-27.december 2016, 10-24.január, 20.január – 4.február, 4-17.február, 28.február – 14.marec 2017

Vyberali sme dlhšie termíny, keďže predpokladáme, že väčšina z vás bude chcieť stráviť v Indii viac času, keď už investujete do leteniek, každopádne dostupné sú aj kratšie termíny.

Ak vám žiaden z vyššie uvedených termínov nevyhovuje, napíšte nám a pokúsime sa nájsť čo najvhodnejší. 

Letenky rezervujte najlacnejšie na stránkach flyDubai. Majte však s nimi trochu strpenia, tá stránka má isté chyby a občas spraví niečo čo nemá urobiť. Ak by ste si prechádzali konkrétne termíny a v podozrivo veľkom množstve dátumov to píše „vypredané“, vyhľadajte lety odznova. 

Bratislava – Goa za 333€

Prejsť na stránky flyDubai

Ubytovanie

Ubytovanie v Indii patrí k tým lacnejším – tak ako to býva vo veľkej časti Ázie. Hľadajte ho predovšetkým na stránkach Booking.com, kde nájdete najväčšie množstvo zariadení.

Ak by ste chceli stráviť celý čas v meste Goa napríklad v termíne 15-28.október 2016, ubytovať sa môžete v „Aguiar Guest House„, kde za dvojlôžkovú izbu na 13 nocí zaplatíte iba 96€(48€/osoba, ani nie 4€/osoba/noc )

Kompletnú ponuku ubytovania v meste Goa nájdete tu, v Indii tu

letenky Goa

India z Bratislavy už od 333€!
5 (100%) 1 vote

2 KOMENTÁRE

  1. Nerozumiem informacii k letu na flydubai stranke:
    `flydubai’s flights to Goa can be booked only as an inclusive tour package in specific originating countries. These flights are operated as charter flights specifically for tourists.
    Tourists availing this inclusive tour package and traveling on this charter flight will not be permitted to fly on onward or outward journeys from Goa on any scheduled airline.`
    Takze ak by som chcela pokracovat v ceste z Goa inym letom, tak nemozem…? Viete poradit? Vdaka 🙂

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.