India z Bratislavy už od 333€!

By: DARSHAN SIMHA - CC BY 2.0

Ďalšie mesto, do ktorého môžete letieť za zlacnenú sumu je indická Goa. V aktuálnej ponuke spoločnosti flyDubai nájdete lety, kedy za spiatočné letenky z Bratislavy do Indie zaplatíte iba 333€!

Termíny sú dostupné od konca septembra až do polovice marca. Za spomenutú sumu je mimo iných možný aj vianočný termín. 

Príklady termínov: 27.september – 14.október, 15-28.október, 4-18.november, 15-29.november, 6-20.december, 13-27.december 2016, 10-24.január, 20.január – 4.február, 4-17.február, 28.február – 14.marec 2017

Vyberali sme dlhšie termíny, keďže predpokladáme, že väčšina z vás bude chcieť stráviť v Indii viac času, keď už investujete do leteniek, každopádne dostupné sú aj kratšie termíny.

Ak vám žiaden z vyššie uvedených termínov nevyhovuje, napíšte nám a pokúsime sa nájsť čo najvhodnejší. 

Letenky rezervujte najlacnejšie na stránkach flyDubai. Majte však s nimi trochu strpenia, tá stránka má isté chyby a občas spraví niečo čo nemá urobiť. Ak by ste si prechádzali konkrétne termíny a v podozrivo veľkom množstve dátumov to píše „vypredané“, vyhľadajte lety odznova. 

Bratislava – Goa za 333€

Prejsť na stránky flyDubai

Ubytovanie

Ubytovanie v Indii patrí k tým lacnejším – tak ako to býva vo veľkej časti Ázie. Hľadajte ho predovšetkým na stránkach Booking.com, kde nájdete najväčšie množstvo zariadení.

Ak by ste chceli stráviť celý čas v meste Goa napríklad v termíne 15-28.október 2016, ubytovať sa môžete v „Aguiar Guest House„, kde za dvojlôžkovú izbu na 13 nocí zaplatíte iba 96€(48€/osoba, ani nie 4€/osoba/noc )

Kompletnú ponuku ubytovania v meste Goa nájdete tu, v Indii tu

letenky Goa

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?