India z Bratislavy už od 333€!

By: DARSHAN SIMHA - CC BY 2.0

Ďalšie mesto, do ktorého môžete letieť za zlacnenú sumu je indická Goa. V aktuálnej ponuke spoločnosti flyDubai nájdete lety, kedy za spiatočné letenky z Bratislavy do Indie zaplatíte iba 333€!

Termíny sú dostupné od konca septembra až do polovice marca. Za spomenutú sumu je mimo iných možný aj vianočný termín. 

Príklady termínov: 27.september – 14.október, 15-28.október, 4-18.november, 15-29.november, 6-20.december, 13-27.december 2016, 10-24.január, 20.január – 4.február, 4-17.február, 28.február – 14.marec 2017

Vyberali sme dlhšie termíny, keďže predpokladáme, že väčšina z vás bude chcieť stráviť v Indii viac času, keď už investujete do leteniek, každopádne dostupné sú aj kratšie termíny.

Ak vám žiaden z vyššie uvedených termínov nevyhovuje, napíšte nám a pokúsime sa nájsť čo najvhodnejší. 

Letenky rezervujte najlacnejšie na stránkach flyDubai. Majte však s nimi trochu strpenia, tá stránka má isté chyby a občas spraví niečo čo nemá urobiť. Ak by ste si prechádzali konkrétne termíny a v podozrivo veľkom množstve dátumov to píše „vypredané“, vyhľadajte lety odznova. 

Bratislava – Goa za 333€

Ubytovanie

Ubytovanie v Indii patrí k tým lacnejším – tak ako to býva vo veľkej časti Ázie. Hľadajte ho predovšetkým na stránkach Booking.com, kde nájdete najväčšie množstvo zariadení.

Ak by ste chceli stráviť celý čas v meste Goa napríklad v termíne 15-28.október 2016, ubytovať sa môžete v „Aguiar Guest House„, kde za dvojlôžkovú izbu na 13 nocí zaplatíte iba 96€(48€/osoba, ani nie 4€/osoba/noc )

Kompletnú ponuku ubytovania v meste Goa nájdete tu, v Indii tu

letenky Goa

Pred cestou si prečítajte aj:

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

Lietam po svete "za babku" a zdieľam s vami tipy, aby ste "za babku" lietali aj vy :)