HONG KONG s odletom z Viedne už za 469€!

Hong Kong , loďka

Air China si tu pre nás pripravila zaujímavú ponuku letov do Hong Kong-u. Ak by ste mali chuť spoznať toto populárne ázijské mesto, spiatočné letenky s odletom z Viedne kúpite už za 469€!

Termínov je pritom dostupných obrovské množstvo. Letieť môžete v termínoch od októbra 2017 až do júla 2018. Všetky si môžete pozrieť na tejto stránke.

Prestupovať budete iba raz v Peking-u. Pri lete do Hong Kong-u je prestup väčšinou kratší, pri lete späť sa na letisku zdržíte dlhšie. Všetko však záleží od termínu, ktorý si vyberiete.

Zobrať si so sebou na palubu môžete príručnú batožinu s rozmermi 55x40x20cm s hmotnosťou do 5kg + podpalubnú batožinu do 23kg.

🎁 Tip na darček pre cestovateľa: Darčekový poukaz na letenky
 
Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Viedeň
Hong Kong
469€
október – júl

Kde nájdete lacné ubytovanie?

Pri hľadaní ubytovania cez internet odporúčame navštíviť stránky HotelsCombined.com. Namiesto prezerania množstva ubytovacích portálov vám stačí tento jediný web. Pri každom ubytovaní máte porovnanie na akom webe sa dá zarezervovať za akú sumu. Niečo ako “Heureka” na ubytko.

Netreba však zabúdať ani na Airbnb.com. Ide o web, kde miestni môžu ponúkať svoje izby, byty či domy a ceny sú tu častokrát omnoho lepšie ako v ubytovacích zariadeniach.

TIP: Ak na Airbnb ešte nie ste, spravte si registráciu cez tento odkaz a získate vstupný bonus 15-30€ úplne zadarmo!

Kompletná ponuka ubytovania – HotelsCombined.com / Airbnb.com

letenky Hong Kong

Pred cestou si prečítajte aj:

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?