HOLANDSKO s odletom z Bratislavy za 20€!

Aj pri letoch do Holandska dnes Ryanair zlacnil letenky! Ak by ste sa chceli pozrieť do tejto populárnej krajiny BENELUX-u, spiatočné letenky do Eindhoven-u dnes zarezervujete už za 20€!

Termíny za najnižšie čiastky sú pritom dostupné na nadchádzajúcu jeseň – konkrétne na novembrové termíny.

Dá sa vybrať či poletíte len na pár dní alebo v Holandsku strávite dva týždne. Celý kalendár termínov si môžete pozrieť na tejto stránke.

Keďže Ryanair zmenil svoje podmienky týkajúce sa povolenej batožiny, za najnižšiu cenu si so sebou môžete zobrať iba menšiu tašku s rozmermi 40x20x25cm. Viac informácii o zmenách u Ryanair-u nájdete TU.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Bratislava
Eindhoven
20€
napr. 19-21.11.2018

Koľko stojí prenájom auta?

Ak by ste si chceli do Holandska zaletieť na dlhšie a povedzme aj požičať auto a pozrieť si krajinu, cena prenájmu auta v tomto období už nie je nijak zvlášť vysoká.

Ceny začínajú približne na 90€ za prenájom auta na týždeň. Záleží na tom aké auto chcete, na veku a podobne. Keď sa to však rozpočíta na osobu ak pôjdete v partii, nebude to vychádzať až tak draho.

Celú ponuku si môžete pozrieť napríklad na webe Rental Cars , kde sa nachádzajú ponuky väčšiny autopožičovní a ide taktiež o jedného z najväčších online

Kde hľadať ubytovanie?

Vyskúšať môžete napríklad Booking.com. My osobne rezervujeme čo sa týka ubytovacích zariadení iba cez neho, keďže sme nikdy s nimi nemali žiaden problém.

Prípadne keď by ste nenašli žiaden hotel či hostel skúste ešte Airbnb.com. Tu nájdete ponuky miestnych – na domy, byty či iba izby. 

TIP: Ak na Airbnb ešte nie ste, spravte si registráciu cez tento odkaz a získate vstupný bonus 15-30€ úplne zadarmo!

Kompletná ponuka ubytovania – Booking.com / Airbnb.com

letenky z Bratislavy do Eindhoven-u

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

Avatar
Lietam po svete "za babku" a zdieľam s vami tipy, aby ste "za babku" lietali aj vy :)