Havaj zo Štokholmu v mnohých termínoch od 472€

havaj pláž pobrežie
By: paul bica - CC BY 2.0

Snívate o dovolenke na Havaji? S dnešnou ponukou letov zo Švédska na Havaj o tom nemusíte iba snívať. Máme tu pre vás letenky zo Štokholmu na Maui so spoločnou British Airways už od 472€!

Ostrov Maui sa pritom umiestnil v tomto roku na 1.mieste v rebríčku najväčšieho cestovateľského portálu Tripadvisor v rubrike najlepších ostrovov sveta. 

Termíny sú dostupné vo viacerých termínoch od novembra 2016 do apríla 2017. Ak by ste mali chuť navštíviť Havaj aj počas Vianoc či Nového roka, dostupné sú aj tieto termíny. Treba tu však rátať s vyššou sumou za ubytovanie, ktorá je aj mimo tohto obdobia pomerne vysoká.

Príklady termínov: 9-21.november, 10-22.november, 29.november – 11.december, 14-28.december, 29.december – 11.január, 21.február – 5.marec, 22.február – 6.marec, 23.február – 7.marec, 1-13.marec, 8-20.marec, 15-27.marec, 22.marec – 3.apríl

Lety sú s dvoma prestupmi v Londýne a Los Angeles. Väčšinou ide o krátke prestupy až na cestu späť. Tam sa v Los Angeles zdržíte okolo 10 hodín. 

Rezervovať letenky môžete buď na jednom z webov, ktoré vám nájde vyhľadávač lacných letov Momondo alebo za o niečo vyššiu sumu(540€) u slovenského predajcu Pelikan.sk. V prípade rezervácie cez jeden z webov na Momondo vám však odporúčame si pred rezerváciou prečítať recenzie o danej spoločnosti. 

Štokholm – Havaj(Maui) od 472€

Letenky do Štokholmu

Do Štokholmu sa dostanete najlacnejšie so spoločnosťou Ryanair či WizzAir. V období letov na Havaj lety na letisko Stockholm Skavsta(letisko sa nachádza desiatky kilometrov od centra Štokholmu) stoja pár desiatok eur. Často krát viete natrafiť na lety za 20€. Ide síce o sumy bez podpalubnej batožiny, ale aj po zakúpení podpalubnej by ste mali byť pod hranicou 100€.

Zaujímavú ponuku má aktuálne aj spoločnosť Airberlin s odletom z viedenského letiska. Konkrétnu ponuku nájdete tu a so žiadosťou o dokúpenie podpalubnej batožiny sa obráťte na Pelikan.

Ubytovanie

Ceny najlacnejšieho ubytovania sú porovnateľné v hoteloch na Booking.com aj u miestnych hostiteľov na Airbnb.com. Záleží akú formu ubytovania preferujete. 

Cena najlacnejšieho ubytovania začína na pár desiatkach eur za osobu na noc.

Kompletná ponuka ubytovania na Airbnb.com / na Booking.com 
letenky zo Štokholmu do Maui

Pred cestou si prečítajte aj:

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

Lietam po svete "za babku" a zdieľam s vami tipy, aby ste "za babku" lietali aj vy :)