HAVAJ s odletom z Budapešti – letenky už od 394€!

A čo by ste povedali na návštevu Havaja? Spiatočné letenky s odletom z Budapešti sú momentálne dostupné už od parádnych 394€!

Letieť môžete v novembrových termínoch – napríklad v termíne 17-30.11.2020 do mesta Kona či v termíne 13-23.11.2020 do Honolulu.

Kalendár termínov do mesta Kona – TU

Kalendár termínov do Honolulu – TU

Vysoko odporúčame v prípade záujmu rezervovať čím skôr. Očakávame, že takáto cena neostane príliš dlho.  Po rezervácii s rezerváciou ďalších vecí(ubytovanie, auto…) ešte nejaký čas počkajte. Ide o veľmi nízku cenu – treba teda počkať ti to cez spoločnosť/aerolinku za takúto cenu prejde.

Taktiež odkazujeme na Skyscanner, ktorý vám ponúkne niekoľko možností, kde letenky zarezervovať. Aj keď vám tam ponúkne aj letenky za 394€, odporúčame vybrať web lastminute.de, kde letenky stoja o pár eur viac(napr. 404€). Má celkom fajn hodnotenia, lepšie ako iné najlacnejšie portály tam, a tých pár eur navyše môže v prípade nejakých problémov znamenať omnoho lepší zákaznícky servis.

V cene máte možnosť zobrať si so sebou príručnú batožinu. Podpalubná sa dá potom prípadne doplatiť.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Budapešť
Kona
od 394€
napr. 17-30.11.2020
Budapešť
Honolulu
od 416€
napr. 13-23.11.2020

Kde hľadať ubytovanie?

Portál Booking.com odporúčame pozrieť vždy ako prvý. Nachádza sa tam veľká väčšina ubytovacích zariadení a teda väčšinou už po preskúmaní Bookingu nemáte dôvod hľadať ďalej.

Ako alternatívu s odlišnými ponúkami potom môžete pozrieť Airbnb.com, kde nájdete ponuky miestnych na izbu či celý byt/apartmán na prenájom. Dajú sa tu nájť slušné ceny.

TIP: Ak ste o Airbnb.com ešte nepočuli, máme pre vás dobrú správu. Tento portál ponúka novým užívateľom vstupný bonus 15-30€ úplne zadarmo. Stačí si spraviť registráciu napríklad cez tento link.

Kompletná ponuka ubytovania – Booking.com / Airbnb.com

letenky z Budapešti do Kony

[kkstarratings force=“false“ valign=“bottom“ align=“left“]
[kkstarratings force=“false“ valign=“bottom“ align=“left“]

Pred cestou si prečítajte aj:

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?