GRÉCKO: Októbrové letenky na Santorini kúpite už za 60€!

Santorini pobrežie

Láka vás grécky ostrov Santorini a chceli by ste ho ešte tento rok navštíviť? Ak nemáte nič proti jesennému termínu, spiatočné letenky z Viedne sú momentálne dostupné už za 80€ s tým, že ak využijete zľavové kupóny, ktoré dostanete od Eurowings úplne zadarmo, za letenky zaplatíte iba 60€

S takouto ponukou prišla známa nemecká letecká spoločnosť Eurowings, ktorá na tejto linke pravidelne lieta, no nie pravidelne predáva letenky za podobné ceny. 

Dostupných je iba niekoľko termínov s tým, že je možné, že sa veľmi rýchlo rozpredajú – 15-22.10.2017, 8-22.10.2017, 13-22.10.2017. Odporúčame v prípade záujmu neváhať s rezerváciou príliš dlho.

Eurowing vám umožňuje zobrať si bez priplácania príručnú batožinu s rozmermi 55x40x23cm a hmotnosťou do 8kg + 1 menšiu 40x30x10cm

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Viedeň
Santorini
od 60€
napr. 15-22.10.2017

Ako na zľavové kupóny?

Prekliknite sa na TENTO LINK a vyplňte email, na ktorý vám bude chodiť Newsletter od Eurowings. Akonáhle tak urobíte, príde vám vám email, v ktorom treba kliknúť na „Anmeldung Bestatigen“. Akonáhle vyplníte krátky dotazník a necháte si odoslať zľavový kód na mail, zľava na 10€ je vaša. Celý dotazník však prebieha v nemčine, preto si ak tak pomôžte google prekladačom. 

Vytvorte si následne ešte jeden mail a zopakujte postup. Máte teda dva zľavové kupóny.

UPOZORNENIE: Stránky Eurowings sú trošku preťažené, lebo momentálne nie sme jediní, ktorí píšu o tejto možnosti zľavy a veľa ľudí chce daný zľavový kód. Preto treba skúsiť niekedy aj niekoľko krát, kým to pošle daný email.

Už si stačí len následne vyhľadať jednosmerný let z Viedne na Santorini napríklad 15.októbra. Vypísať údaje a v poslednom kroku „Payment“ zadať do „Redeem Voucher“ daný kód, ktorý vám prišiel na email a kliknúť na tlačítko „Book now, subject to charge“. Aktivuje vám to zľavový kód a zníži cenu o 10€. 

Tak isto to urobíte pri spiatočnom jednosmernom lete zo Santorini do Viedne v termíne 22-10.2017. A letenky máte za dohromady 60€!

Tip na ubytovanie

Sweet Home – jedna z najlepšie hodnotených možností ubytovania na Santorini. Za štúdio na 7 nocí tu zaplatíte dvaja 168€ – 84€/osoba, 12€/osoba/noc.

Kompletná ponuka ubytovania – HotelsCombined.com / Airbnb.com

letenky zo Santorini do Viedne

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

2 KOMENTÁRE

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Prosím vložte svoj komentár
Prosím tu vložte meno

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.