Grécke ostrovy(Rhodos, Kos, Kréta či Zakynthos) za dvojciferné ceny – už od 74€!

pobrežie Rhodosu

Grécko sa stalo za posledné roky jednou z najpopulárnejších destinácii aj nás Slovákov. Ostrovy ako Rhodos, Kos, Zakynthos alebo Kréta už pre nás nie sú žiadnou neznámou. 

Dnes tu pre vás máme tipy na lacné letenky na všetky vyššie spomenuté ostrovy za parádne dvojciferné ceny v rôznych last minute termínoch. 

Konkrétne cena pri letoch na Kos a Rhodos začína na 74€, pri Kréte a letoch do mesta Heraklion na 84€ a pri Zakynthose na 99€. Na to, že ide už o top dovolenkové obdobie ide pri všetkých troch destináciach o super ceny.

Veľkou výhodou je aj možnosť zobrať si so sebou podpalubnú batožinu s hmotnosťou väčšinou do 23kg. Letieť budete so spoločnosťami NIKI a Austrian Airlines(podľa toho akú ponuku si vyberiete)

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Viedeň
Rhodos
od 74€
jún/júl 2017
Viedeň
Kos
od 74€
jún/júl 2017
Viedeň
Kréta
od 84€
jún/júl 2017
Viedeň
Zakynthos
od 99€
jún/júl 2017

Ubytovanie

Najväčšou nevýhodou last minute letov s dobrými cenami počas letnej sezóny je množstvp rozpredaných zariadení v týchto top dovolenkových destináciach. Vyberať si potom musíte len z toho, čo ostalo a často krát toho nie je veľa.

Odporúčame si pozrieť portály HotelsCombined.com pre ponuky ubytovacích zariadení a Airbnb.com pre ponuky miestnych aby ste sa dostali na čo najlepšiu cenu.

A ak na Airbnb.com ešte nie ste, zaregistrujte sa cez tento odkaz aby vás ubytovanie stálo ešte o 15-30€ menej!

Kompletná ponuka ubytovania – HotelsCombined.com / Airbnb.com

letenky Rhodos

Pred cestou si prečítajte aj:

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?