Je Google Trips najlepšia cestovateľská aplikácia v galaxii?

google trips aplikacia

Je to len pár dní, čo vypustil Google svoju novú cestovateľskú aplikáciu. Nazval ju výstižne Google Trips a vyvíjal ju dva roky. Je dostupná pre iPhone aj pre Android telefóny. To že je Google veľký hráč vieme. Podarilo sa mu však vytvoriť najlepšiu cestovatelskú aplikáciu? 

O čom je Google Trips?

Google trips je cestovateľská aplikácia, ktorá ukladá všetky vaše letenky či rezervácie hotelov. K tomu však potrebujete používať Gmail. Aplikácia prehľadá vašu emailovú schránku a rezervácie jednoducho uloží a pekne zoradí.

V aplikácii tak vidíte všetky predchádzajúce aj budúce rezervácie leteniek, hotelov, požičanie auta či atrakcií aj s podrobnosťami. Pri hoteloch vidíte adresu a kontakt, pri letenkách časy odletov a podrobnosti o lete a podobne.

vylet v milane

Okrem uložených rezervácií hotelov a leteniek nájdete v aplikácii aj tipy a informácie o pamiatkach a atrakciách v danej destinácii a môžete si v nej vytvárať vlastný plán výletu.

čo robiť v Miláne
Google Trips – atrakcie v Miláne

Všetko funguje aj bez Wi-Fi offline!!

Váš plánovaný výlet si môžete uložiť offline a odpadáva tak problém hľadania internetu niekde v cudzej destinácii po prílete na letisko či v meste.

V Google Trips nájdete aj informácie ako a za koľko sa dostať z letiska. Verejnú dopravu, taxíky či mapy. Všetko uložené offline!

Ako sa dostať z letiska

 

Záverom: Google trips je určite super pomocník s veľmi užitočnou funkciou pre cestovateľov – „uloženie offline“. Veľkou výhodou sú všetky rezervácie na jednom mieste. Mapy, informácie o destinácii, tipy na pamiatky či informácie o verejnej doprave.

Stiahnite si ju na Android alebo iOS

Odporúčame stiahnuť a nainštalovať a urobiť si názor. Zbytočne vypisovať čo všetko aplikácia dokáže, pretože ak si ju stiahnete, hneď všetko prehľadne vidíte a pochopíte.

Čo na ňu hovoríte vy?

 

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?