Fuerteventura a Lanzarote s letenkami od 39€

Lanzarote, žena na pobreží

Po včerajšej ponuke letov sme si už skutočne nemysleli, že dnes opäť prídeme s letmi na Kanárske ostrovy. Už včera bola cena jedna z najnižších aké sme tu kedy mali. Každopádne spoločnosť WizzAir prekvapila a išla s cenami dole.

Až na úroveň 39€ ak ste členmi Wizz Discount Club. Ak členmi nie ste, cena pre vás začína na aj tak viac ako skvelých 59€. Tieto ceny platia pre Fuerteventura. Pri Lanzarote je to 46€ pre členov a 65€ pre nečlenov.

Ak však neplánujete letieť sami a nie ste členmi WDC, viac sa vám oplatí kúpiť si členstvo a následne letenky ako kupovať letenky ako nečlen. Prečo? Jednoduchý prepočet to ukáže najlepšie. Keď si kúpite členstvo za 30€ môžete letieť za zlacnenú cenu vy + ešte jedna osoba. Ak si teda kúpite členstvo a letenky pre dve osoby, stáť vás to bude 30+39*2 = 108€. Ak by ste si kupovali letenky ako nečlen, zaplatili by ste 2×59€ = 118€. Naviac pri prvej možnosti môžete nakupovať letenky spoločnosti WizzAir za zlacnené ceny najbližší rok.

Termínov však nie je veľa. Pri Fuerteventura je iba jeden nižšie uvedený. Pri Lanzarote je tých termínov viac. Iba jeden však týždenný, ktorý uvádzame nižšie. Ak by ste mali pri Lanzarote záujem o dlhší termín, napíšte nám na Facebooku správu.

🎁 Tip na darček pre cestovateľa: Darčekový poukaz na letenky
 

Odlieta sa z Budapešti. Za najnižšiu cenu vám spoločnosť umožňuje zobrať si iba jeden kus príručnej batožiny s rozmermi 42x32x25cm a hmotnosťou 10kg. Na tú týždennú dovolenku by to mohlo byť v pohode. Pri dvoch týždňoch stojí za zváženie priplatenie za batožinu naviac.

Na záver sme pridali ešte aj last minute ponuku spoločnosti TUI a Austrian Airlines na let z Viedne v last minute termíne s taktiež výbornou cenovkou 80€.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Budapešť
Fuerteventura
od 39€
11-24.12.2016
Budapešť
Lanzarote
od 46€
30.11-7.12.2016
Viedeň
Lanzarote
od 80€
12-19.11.2016

Ubytovanie

Kanáre nie sú nijak extrémne drahé. V skutočne dobre hodnotených ubytovaniach viete kúpitť ubytovanie za ceny nižšie ako v západných či severských štátoch Európy.

Ako príklad môžeme uviesť Club LM Lanzarote na ostrove Lanzarote, kde za týždeň zaplatíte dvaja 336€ – 168€/osoba, 24€/osoba/noc. Nachádza sa asi kilometer od pláže, čo znamená tak 10 minutiek.

Kompletná ponuka ubytovania – Booking.com / HotelsCombined.com

letenky Fuerteventura

Pred cestou si prečítajte aj:

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?