Fuerteventura ešte lacnejšie – už za 79€!

ostrov Fuerteventura - Kanárske ostrovy
By: Alex Healing - CC BY 2.0

Páčila sa vám naša posledná ponuka letov na obľúbený Kanársky ostrov Fuerteventura? Táto ponuka sa vám bude páčiť ešte viac! Ceny je ešte o nejaké to euro nižšia a za spiatočný let z Viedne na Kanárske ostrovy zaplatíte iba 79€!

Ide o ponuku charterových letov spoločnosti TUI v spolupráci s nemeckou aerolinkou Eurowings.

Dostupný je jediný last minute termín s odletom 11.11.2016 s letom späť 18.11.2016. Za podobnú cenu už nie je dostupných veľa letov, preto ak máš o letenky záujem, neváhaj príliš dlho.

Rezervácia prebieha na nemeckých stránkach Expedie. Ak však aj nemčinu neovládať, s prekladačom by to mala byť hračka. Nie je nijak zložitá.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Viedeň
Fuerteventura
79€
11-18.11.2016

Tip na ubytovanie

Veľa dobrých ponúk na ubytovanie čo sa týka pomeru cena/kvalita je už v tomto last minute termíne vypredaných. Stále sa však dá ubytovať za pomerne prijateľné sumy.

Apartamentos Oliastur – je určený síce pre štyroch, no aj tak je lacnejší ako izby v rôznych hoteloch či štúdia pre dvoch. Za 7 nocí zaplatíte 469€ – 235€/osoba, 33,5€/osoba/noc.

Na Airbnb.com sa dajú nájsť tiež rôzne ponuky, no väčšina nemá príliš veľa hodnotení, preto pôjdete tak trochu „naslepo“. Pri tejto ponuke zaplatíte za 7 nocí 402€ – 201€/osoba, 29€/osoba/noc.

TIP: Nie si ešte na Airbnb.com? Zaregistruj sa tu cez náš odkaz a získaš vstupný bonus 15-30€!

Kompletná ponuka ubytovania – Booking.com / Airbnb.com

letenky Fuerteventura

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?