FRANCÚZSKO: Na výlet do Bordeaux s letenkami od 23€

Linka spoločnosti WizzAir z Budapešti do Bordeaux je momentálne dostupná za veľmi nízke ceny.

Ak by ste si počas jesene chceli zaletieť do tohto francúzskeho mesta, spiatočné letenky z Budapešti kúpite už od 23€ za spiatočný let.

Za túto sumu sú dostupné letenky pre členov tzv. Wizz Discount Club. Ak členom ešte nie ste, určite tak odporúčame urobiť. Členstvo stojí pre dvojicu dohromady iba 30€/rok a počas celého tohto roku môžete kupovať letenky WizzAir za zlacnené ceny – bežne 15-20€ na jednu spiatočnú letenku.

Letenky za najnižšie sumy sú dostupné len v pár termínoch počas novembra a decembra 2017 – napr. 24-27.11.2017. V tomto termíne je za najnižšiu cenu dostupných už len niekoľko leteniek – odporúčame neváhať príliš dlho.

Všetky termíny si môžete pozrieť aj sami na tejto stránke.

WizzAir od 29.10.2017 umožňuje každému pasažierovi zobrať si so sebou 1 kus príručnej batožiny s rozmermi 55x40x23cm a hmotnosťou najviac 10kg.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Budapešť
Bordeaux
od 23€
24-27.11.2017

Tip na ubytovanie

Izba v centre mesta – keď už si zháňať ubytovanie, tak ideálne v absolútnom centre, aby ste to mali všade blízko. Pri tejto izbe v centre jednoznačne budete a za 3 noci zaplatíte navyše dvaja iba 92€ – 46€/osoba, 15,6€/osoba

TIP: Zaregistrujte sa na Airbnb cez tento odkaz a získate vstupný bonus 15-30€ úplne zadarmo!

Kompletná ponuka ubytovania – HotelsCombined.com / Airbnb.com

letenky Bordeaux

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Prosím vložte svoj komentár
Prosím tu vložte meno

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.