EXOTIKA: Maldivy z Viedne – s Etihad Airways za 539€!

Maldivy, more
Maldivy a ich čarovný podmorský svet si užijete so šnorchlom. Foto: phaisalphotos maldivesphotographer, Unsplash

Dnes si pre nás pripravila akciu na letenky jedna z našich obľúbených leteckých spoločností! Spoločnosť Etihad Airways ponúka letenky na Maldivy za výborných 539€ za let tam aj naspäť dohromady!

Termíny sú dostupné na obdobie od januára do júna 2022. Obdobie od januára do apríla sa dá považovať za skvelé obdobie na návštevu tejto exotickej destinácie.

Celý kalendár termínov si viete pozrieť na tejto stránke.

Prestupovať budete iba jediný krát na krátko v Abú Dhabí + pri lete tam absolvujete technický stop v talianskom Miláne. Pri lete naspäť už bez technického stopu.

V základnej cene letenky je už aj možnosť zobrať si so sebou podpalubnú batožinu. To znamená, že žiadne ďalšie príplatky za veci, ktoré si beriete so sebou. Pre 99,9% z vás to bude stačiť.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Viedeň
Male
539€
január – jún 2022

Tip na ubytovanie

Endheri Sunset Dhangethi3*** ubytovanie, pri ktorom, ak si zaplatíte za All Inclusive, za 9 nocí zaplatíte ako dvojica 1512€ – 756€/osoba, 84€/osoba/noc. Zariadenie má priemerné hodnotenia až 9,2/10, nachádza sa 3 metre od pláže a má aj bezplatné pripojenie na WiFi.

Celú ponuku ubytovania na Maldivách si viete pozrieť na tejto stránke.

Covid-19: Podmienky vstupu na Maldivy

Všetci cestujúci môžu požiadať o mesačné turistické víza po príchode bez poplatku. Vstup do krajiny je podmienený predchádzajúcou rezerváciou ubytovania a preukázaním sa negatívnym PCR testom na COVID-19, ktorý nie je starší ako 96 hodín. Z povinnosti testovania sú vyňaté iba deti do 1 roku. Negatívny výsledok testu je taktiež nutné pred odletom vložiť na webovú stránku k imigrácii a musí sa vyplniť online zdravotný formulár.

Viac informácií na stránkach Ministerstva zahraničných vecí.

letenky z Viedne na Maldivy

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 5 / 5. Počítadlo: 1

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?