EŠTE LACNEJŠIE – Maldivy + Abu Dhabi už od 241€!

Maldivy, Abu Dhabi

Kombinácia Abu Dhabi a Maldív ešte lacnejšie! Pred pár dňami sme tu pre vás mali tip na letenky na trip na exotické Maldivy so skvelou cenovkou – dnes sú letenky dostupné ešte o desiatky eur lacnejšie v ďalšom termíne!

Za spiatočné letenky z Viedne do Abu Dhabi a spiatočné letenky z Abu Dhabi na Maldivy zaplatíte dohromady iba 241€! Ide o kombináciu leteniek spoločnosti WizzAir.

Za najnižšiu cenu sú letenky dostupné pre členov Wizz Discount Club. Ak ste dali na naše odporúčania a už ho máte, letíte za najnižšiu cenu. Bez členstva to vychádza na 268€. Viac sa vám ale oplatí si členstvo pridať k letenkám a kúpiť ich s členstvom ako ich kupovať bez členstva. Stojí 30€/rok pre dvojicu a teda celkovo to vychádza aj s kúpou členstva výrazne výhodnejšie(viac nižšie v článku)

Kedy sa teda letí?

  • spiatočné letenky z Viedne do Abu Dhabi sú dostupné v termíne 16-30.3.2023
  • spiatočné letenky z Abu Dhabi na Maldivy môžete kúpiť v termíne 18.2-26.3.2023

To znamená, že v Abu Dhabi by ste boli asi 6 dní a na Maldivách 8 dní. Z Abu Dhabi sa dostanete za dve hodinky autobusom aj do Dubaja.

Letenky sa najnižšiu cenu sú dostupné iba dnes vďaka aktuálnej akcii spoločnosti Wizzair.

POZOR! Za najnižšiu cenu je možné letieť iba s malou príručnou batožinou s rozmermi 40x30x20cm. Ďalšia batožina sa dá samozrejme doplatiť, no následne ju bude treba pridať ku každému letu, čo vám môže zvýšiť cenu letenky aj o trojcifernú sumu. Teda rátajte s tým, že takto extrémne lacné letenky na Maldivy sú pri lete s malou príručnou batožinou.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Viedeň
Abu Dhabi
od 97€
16-30.3.2023
Abu Dhabi
Male
od 144€
18-26.3.2023

Ak nemáte členstvo Wizz Discount Club…

Ak nemáte členstvo Wizz Discount Club, stále sa vám oplatí si to členstvo kúpiť a letenky kupovať následne ako člen. Pre porovnanie

  • Ak by ste kupovali letenky vo dvojici ako nečlen WDC, zaplatili by ste 2*268€ = 536€
  • Ak by ste si kúpili členstvo a k tomu aj letenky, zaplatili by ste 2*279€ + 30€ = 512€

Členstvo stojí na rok 30€ pre dvojicu. Dá sa kúpiť priamo pri rezervácii leteniek. A zľava na letenky plynúca z členstva sa vám aplikuje aj na práve kupované letenky.

Ak teda členstvo nemáte, odporúčame rezervovať tieto letenky aj s rezerváciou členstva. Ušetríte stále necelých 30€ + budete mať na najbližší rok členstvo kúpené(= ďalšie letenky kupujete so zľavou tiež).

Kde hľadať lacné ubytovanie?

Z vlastnej skúsenosti vieme odporučiť portály – Trivago.co.uk či Booking.comTrivago na nájdenie najlepšej ceny medzi rezervačnými webmi. Ak nikde nie je nejaká špeciálna zľava, tak väčšinou rezervujeme potom priamo cez Booking. Alternatívne na ponuky miestnych môžete skúsiť aj Airbnb.com

Cestovné poistenie so zľavou 50%

Cestovné poistenie so zľavou 50% od AXA viete získať cez tento link.

Variant Excelent kryje liečebné náklady do 20 mil. €, zodpovednosť za škody na majetku do 125 000€poistenie batožiny do 1500€poistenie omeškania batožiny 200€ či Poistenie oneskorenia a zrušenia letu(o viac ako 6 hodín) – 20€/hod. Viac info na tejto stránke.

EŠTE LACNEJŠIE - Maldivy + Abu Dhabi už od 241€! EŠTE LACNEJŠIE - Maldivy + Abu Dhabi už od 241€!

Pred cestou si prečítajte aj:

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 4.8 / 5. Počítadlo: 6

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?