EKVÁDOR z Viedne – Južná Amerika s letenkami za 659€!

Čo tak sa dať na dobrodružstvo do krajiny, kde bežne Slováci nelietajú? Máme tu pre vás tip na letenky do Ekvádoru v Južnej Amerike s letenkami za 659€!

Letieť je možné v termínoch od januára do marca 2023, pričom za najnižšiu cenu je dostupných posledných niekoľko odletových dátumov.

Celý kalendár termínov si viete pozrieť na tejto stránke.

Prestupuje sa 2x – jedenkrát v Európe(Amsterdam/Paríž) a jedenkrát v USA(väčšinou Atlanta). V USA je prestup dlhší – pri ceste tam väčšinou 18-19 hodín, pri ceste naspäť niečo cez 10 hodín. Nie je ale problém napríklad zájsť pozrieť samotnú Atlantu počas toho dlhšieho prestupu.

Nezabúdajte, že aj na prestup v USA treba spĺňať podmienky vstupu USA – a teda aj povinnosť mať očkovanie proti Covid-19 (stačia dve dávky). Rovnako tak treba mať vybavenú elektronickú autorizáciu ESTA.

V základnej cene letenky je už aj možnosť zobrať si so sebou podpalubnú batožinu. 99% z nás teda už nebude potrebovať si ďalšiu batožinu dokúpiť.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Viedeň
Quito
659€
január – marec 2023

Kde hľadať lacné ubytovanie?

Z vlastnej skúsenosti vieme odporučiť portály – Trivago.co.uk či Booking.comTrivago na nájdenie najlepšej ceny medzi rezervačnými webmi. Ak nikde nie je nejaká špeciálna zľava, tak väčšinou rezervujeme potom priamo cez Booking. Alternatívne na ponuky miestnych môžete skúsiť aj Airbnb.com

Cestovné poistenie so zľavou 50%

Cestovné poistenie so zľavou 50% od AXA viete získať cez tento link.

Variant Excelent kryje liečebné náklady do 20 mil. €, zodpovednosť za škody na majetku do 125 000€poistenie batožiny do 1500€poistenie omeškania batožiny 200€ či Poistenie oneskorenia a zrušenia letu(o viac ako 6 hodín) – 20€/hod. Viac info na tejto stránke.

letenky z Viedne do Ekvádoru

Pred cestou si prečítajte aj:

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 5 / 5. Počítadlo: 2

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

Lietam po svete "za babku" a zdieľam s vami tipy, aby ste "za babku" lietali aj vy :)