EasyJet otvára dve nové linky s odletom z Budapešti

letenky Easyjet

V posledných týždňoch sme tu mali mnoho oznámení o nových linkách od spoločností WizzAir a Ryanair. Svoje nové linky oznámila aj ďalšia populárna nízkonákladová letecká spoločnosť Easyjet. 

A že sa je na čo tešiť – Easyjet bude otvárať dve nové linky do Benátok a populárneho Amsterdame s odletom z letiska v Budapešti.

Amsterdam

Amsterdam pritom patrí k najobľúbenejším mestám Európy, čo sledujem aj my, pri ponukách lacných leteniek. 

Od februára do konca marca budete môcť lietať do Amsterdamu v pondelky, stredy a piatky. Od apríla sa to potom zmení na utorky, štvrtky a soboty. Už teraz je možné letenky nakupovať za cenu okolo 55€/spiatočný let ak cestujete vo dvojici. 

Do Amsterdamu lieta EasyJet aj z Viedne. Vstup na letisko v Budapešti nás však môže len a len tešiť, keďže z dlhodobého hľadiska očakávame, že ceny tu budú nižšie ako na letisku vo Viedni. 

Benátky

Benátky patria k tým najpopulárnejším talianskym mestám a nová linka EasyJet-u bude priamou konkurenciou Ryanair-u, ktorý do Benátok lieta taktiež.

Narozdiel od Ryanair-u však EasyJet bude letieť na letisko Marco Polo, ktoré sa nachádza omnoho bližšie Benátkam. Ceny sú však aj teraz veľmi podobné a začínajú už na 46€ za spiatočný let ak letíte aspoň dvaja.

Lietať sa bude 3 krát týždenne – pondelok, štvrtok a sobotu. Lietať sa začne od konca októbra. 

letenky Amsterdam

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?