Dvojdňový výlet do Kodane s letenkami za 40€!

Kodaň na jeseň
By: Moyan Brenn - CC BY 2.0

Po nejakom čase tu máme opäť niečo pre milovníkov škandinávskych krajín. Neboli ste ešte v Kodani? Alebo ste tam práve už boli a radi by ste si výlet do dánskej metropoly zopakovali? Máme tu pre vás termín, v ktorom za dvojdňový výlet do Kodane zaplatíte za letenky iba 40€!

Ide o letenky nízkonákladovej spoločnosti RyanAir. Termíny za podobné sumy môžete nájsť hlavne začiatkom júna. Každopádne za len o niečo vyššie ceny sa dajú zohnať letenky aj počas apríla či mája.

V cene letenky u spoločnosti RyanAir je príručná batožina s rozmermi 55cm x 40cm x 20cm a max. hmotnosťou 10 kg. Taktiež si so sebou môžete zobrať ešte jednu menšiu tašku s rozmermi 35 x 20 x 20 cm. Viac o batožine u spoločnosti RyanAir píšeme na:
https://www.letenkyzababku.sk/ryanair-viete-ake-rozmery-a-vahu-ma-mat-batozina/

Rezervácia na stránkach RyanAir je v angličtine. Ak uprednostňujete rezerváciu v slovenčine, letenky sú dostupné aj na stránkach Pelikanu s o pár eur vyššou cenovkou. 


Letenky do Kodane

 Odlet: Budapešť |  Termín: 9-11.6.2016 |  Cena: od 40€

Rezervovať Rezervovať v slovenčine cez Pelikan


Ubytovanie

Cez internet si bez problémov môžete rovno zarezervovať aj ubytovanie. My odporúčame hlavne nasledujúce dva weby:

Booking.com – jeden z najväčších portálov, na ktorom si môžete vybrať ubytovanie. Mnoho zliav, storno zdarma a platba až na mieste úplne bežné

Airbnb – ubytovanie u miestnych hostiteľov

letenky Kodaň

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Prosím vložte svoj komentár
Prosím tu vložte meno

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.