Decembrové Gruzínsko od 26€

By: Juozas Šalna - CC BY 2.0

Gruzínsko je krásna krajina aj v zimných mesiacoch, predovšetkým pre milovníkov zimných športov. Ak by ste mali chuť navštíviť túto zatiaľ nie až tak turisticky populárnu krajinu počas decembra, máme tu pre vás letenky s cenou už od 26€ za spiatočný let. 

Cena platí pre tých z vás, ktorí ste dali na naše odporúčania a ste členmi tzv. Wizz Discount Club. Ak členmi nie ste, cena pre vás začína na 45€ za spiatočný let – každopádne ak cestujete dvaja alebo viacerí, omnoho viac sa vám oplatí kúpiť si členstvo a následne letenky v zľave, keďže stojí iba 30€(pre dvoch), skupinové 50€. Po zakúpení si celý rok môžete kupovať letenky za zlacnené ceny. Viac sa o tom môžete dočítať tu.

Najlacnejšie letenky do Gruzínska nájdete predovšetkým počas mesiacov november a december 2016. Dostupných je len pár termínov. Za cenu do do 10€ vyššiu však nájdete termínov celkom dosť.

Myslite na to, že za najnižšiu sumu si so sebou môžete zobrať iba príručnú batožinu s hmotnosťou 10 kg a rozmermi najviac 55x40x20cm. Viac o tom píšeme tu

Z
Do
Cena
Termín
Rezervácia
Budapešť
Kutaisi
26€
2-10.12.2016

Ubytovanie

Záleží kam konkrétne sa chcete vybrať, každopádne všeobecne platí, že najväčšiu ponuku zariadení nájdete na stránkach Booking.com.

Ubytovanie v Gruzínsku je však veľmi lacné a pohybuje sa na podobných úrovniach ako vo vzdialenejších ázijských krajinách. 

Napríklad v takom Kutaisi by ste sa vedeli ubytovať v termíne 2-10.december v Hostel Saba za 69€ v izbe pre dvoch – 34,5€/osoba, 4,3€/osoba/noc.

Kompletnú ponuku ubytovania hľadajte na Booking.com

letenky Kutaisi

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Prosím vložte svoj komentár
Prosím tu vložte meno