DÁNSKO: Na výlet do Kodane s letenkami za 44€

By: Moyan Brenn - CC BY 2.0

Lákajú ťa škandinávske metropoly, no ešte si sa neodhodlal letieť sem? Máme tu pre teba tip na lacné letenky do dánskej Kodane, za ktoré zaplatíš v jesenných termínoch iba 44€!

Ryanair totiž dlhodobo liet z Budapešti do hlavného mesta Dánska a ceny predovšetkým mimo letnej sezóny sú skutočne priaznivé.

Najlacnejšie letenky zoženieš na september, október a november 2017. Je si z čoho vyberať – či už chceš ísť len na výlet do Kodane alebo na trip naprieč Dánskom.

Všetky termíny aj s jednotlivými cenami si môžeš pozrieť na tejto stránke.

Írska spoločnosť umožňuje všetkým svojim pasažierom zobrať si so sebou 1 kus príručnej batožny s rozmermi 55x40x20cm a hmotnosťou do 10kg + 1 menšiu tašku 35x20x20cm.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Budapešť
Kodaň
44€
napr. 20-25.9.2017

Tip na ubytovanie

Kodaň patrí k tým drahším európskym mestám a oplatí sa tu na rezerváciu ubytovania využiť známy portál Airbnb.com, kde miestni ponúkajú svoje ubytovanie

Pri tejto ponuke zaplatíte napríklad za 5 nocí dvaja 198€ – 99€/osoba, 20€/osoba/noc, čo je na pomery Kodane veľmi dobrá cena.

TIP: Spravte si na Airbnb.com svoj účet cez tento odkaz a portál vám naň pripíše automaticky vstupný bonus 15-30€ úplne zadarmo!

Kompletná ponuka ubytovania – HotelsCombined.com / Airbnb.com

letenky Kodaň

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

Avatar
Lietam po svete "za babku" a zdieľam s vami tipy, aby ste "za babku" lietali aj vy :)

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Prosím vložte svoj komentár
Prosím tu vložte meno

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.