DÁNSKO: Augustový výlet do Kodane s letenkami za 48€

Kodaň na jeseň
By: Moyan Brenn - CC BY 2.0

Ak si máte chuť spraviť počas leta výlet na sever Európy, máme tu pre vás tip na lacné letenky do Kodane. Hlavné mesto Dánska je dostupné koncom augusta už za 48€/spiatočný let!

Do Kodane sa najlacnejšie dostanete so spoločnosťou Ryanair s odletom z Budapešti. Za túto sumu je dostupný jediný termín 23-29.august 2017. 

V prípade záujmu nečakajte s rezerváciou príliš dlho. V dobe písania článku boli za najnižšiu cenu dostupné iba 4 posledné letenky.

Aj v ďalších termínoch počas leta sa dá letieť za slušnú cenu. Kompletný kalendár termínov s cenami letov si môžete pozrieť na tejto stránke

Ryanair vám umožňuje zobrať si so sebou 1 kus príručnej batožiny s rozmermi 55x40x20cm a hmotnosťou do 10kg + 1 menšiu tašku s rozmermi 35x20x20cm.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Budapešť
Kodaň
48€
23-29.8.2017

Tip na ubytovanie

Kodaň je v lete skutočne drahá a za ubytovanie v mnohých zariadeniach zaplatíte veľmi vysoké ceny. Na Airbnb sa však dajú nájsť ponuky s prijateľnou cenou:

Ponuka na Airbnb – za 6 nocí dáte pri tejto ponuke dvaja dohromady 294€ – 147€/osoba, 24€/osoba/noc.

TIP: Ak ešte nie si na Airbnb, zaregistruj sa cez tento odkaz a za ubytovanie zaplatíš ešte menej. Portál ti automaticky pripíše na konto 15-30€ ako vstupný bonus.

Kompletná ponuka ubytovania – HotelsCombined.com / Airbnb.com

letenky kodaň

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Prosím vložte svoj komentár
Prosím tu vložte meno

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.