CYPRUS: Larnaca s letenkami už od 25€

Plánovali ste počas najbližších mesiacov výlet do Stredomoria a zaujal vás práve Cyprus? Máme tu pre vás tip na spiatočné letenky, ktorých cena začína na 27€!

Cena platí pre členov Wizz Discount Club. Ak členmi nie ste, cena pre vás začína na aj tak výborných 42€. Odporúčame si však členstvo zakúpiť. Pri dvojici zaplatíte za členstvo 30€ a naviac máte možnosť najbližší rok nakupovať letenky WizzAir za nižšiu cenu. O Wizz Discount Club sme napísali aj samostatný článok TU

Letenky za najlacnejšiu sumu sú dostupné v jedinom termíne 4-18.2.2017. Za o niečo vyššiu cenu však môžete letieť aj v kratších termínoch 4-14.2.2017, 4-11.2.2017 či 4-7.2.2017.

Za najnižšiu cenu si so sebou môžete zobrať iba 1 kus príručnej batožiny s rozmermi 42x32x25cm a hmotnosťou 10kg(členovia WDC majú zľavy na nákup dodatočnej batožiny)

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Budapešť
Larnaca
od 25€
4-18.2.2017

Ubytovanie

Cyprus patrí k tým lacnejším európskym krajinám, čo sa ubytovania týka.  V Larnace, začína cena ubytovania na 10-15€/osoba/noc. Skúsiť môžete napríklad Mariandy Hotel, kde za noc zaplatíte 12€/osoba a v cene máte aj raňajky.

Zaujímavé ponuky nájdete rovnako aj na Airbnb.com – ponuky od miestnych. Oplatí sa si pozrieť okrem hotelov a hostelov na HotelsCombined.com aj tieto ponuky.

TIP: Ak nie ste ešte na Airbnb.com, zaregistrujte sa cez nás a získate vstupný bonus 15-30€!

Kompletná ponuka ubytovania – HotelsCombined.com / Airbnb.com

letenky Larnaca

Pred cestou si prečítajte aj:

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 5 / 5. Počítadlo: 1

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

Lietam po svete "za babku" a zdieľam s vami tipy, aby ste "za babku" lietali aj vy :)