Chile, Venezuela alebo Argentína s letenkami už od 406€!

Chile hory

Ak rozmýšľate nad cestou do Južnej Ameriky, máme tu pre vás niekoľko zaujímavých tipov na letenky s odletom z Milána. Chile, Venezuela alebo Argentína s cenami už od 406€ za spiatočný let.

Chile

Chile patrí ku krajinám, ktorých návštevou by pohrdlo len málo cestovateľov. Väčšinou sú však ceny leteniek pomerne vysoko a tak samotný výlet do tejto Juhoamerickej republiky neabsolvuje až tak mnoho ľudí.

Spoločnosť Delta Airlines však ponúka zaujímavé ceny leteniek s odletom z milánskeho letiska. Za spiatočný let zaplatíte aktuálne iba 429€, čo je cena o stovky eur nižšia ako sa pohybuje bežne.

Niekoľko príkladov termínov: 11-25.1.2017, 24.1-8.2.2017, 14.3-2.4.2017,11-25.4.2017, 2-22.5.2017, 23.8-11.9.2017, 4-18.10-2017

Termínov je však skutočne mnoho. Stačí si skúsiť rôzne termíny na Pelikane a určite nájdete taký ktorý bude vyhovovať.

Prestupuje sa iba raz v USA v Atlante. Keďže však ide o prestup v USA, myslite na to, že bude treba si vybaviť autorizáciu ESTA.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Miláno 
Chile
429€
23.8-11.9.2017

Venezuela

Ďalšou exotickou destináciou je Venezuela, kam sa oplatí cestovať už len kvôli skvelému Canaima National Park. 

Lacné letenky do Caracasu ponúkajú spoločnosti KLM a Insel Air. Za spiatočné letenky zaplatíte pritom iba 406€! Termíny sú dostupné od januára do júla 2017 aj s letnými termínmi.

Prestupuje sa dva krát – jeden krát v Amsterdame, druhý krát na ostrove Curacao.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Miláno 
Caracas
406€
január – júl 2017

Brazília

Lacné letenky z Milána do Brazílie ponúka opäť spoločnosť Delta Airlines. Za letenky do Rio de Janeiro s návratom zo Sao Paulo(multi-city letenky) zaplatíte 429€.

termíny sú dostupné na marec – august 2017 avšak odlety sú dostupné iba do mája.

Opäť absolvujete prestupy v Amerike – na ceste tam v New Yorku a Atlante, na ceste späť iba v New York-u, takže opäť treba autorizáciu ESTA.

LetenZ
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Miláno – Rio de Janeiro 
Sao Paulo – Miláno
406€
marec-júl

Ako sa dostať do Milána?

Ryanair a WizzAir síce ponúkajú z okolia slovenska letenky za veľmi nízke ceny(od 15-30€), ide však o lety iba príručnou batožinou. S podpalubnou batožinou cena začína na 60-70€ za spiatočný let. Stále to však vychádza cenovo dobre a navyše budete mať možno si pozrieť aj Miláno.

Do Milána sa dá dostať aj autobusom. Z Viedne jazdí priamo napríklad spoločnosť HelloBus, prípadne s prestupom aj FlixBus. Ceny by mali byť taktiež niekde na úrovni okolo 70€(určite však sledujte akcie, ktoré tieto spoločnosti občas vypustia)

Ubytovanie

Na ubytovanie môžete využiť napríklad stránky HotelsCombined.com, ktorý vám porovná cenny zariadení na jednotlivých rezervačných portáloch. 

Čo sa týka ubytovania v Južnej Amerike, záleží kde sa budete pohybovať, každopádne nemal by byť problém s tým, že by ste nenašli nízke ceny.

Kompletná ponuka ubytovania – HotelsCombined.com

letenky Caracas

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?