CHILE + Miláno s cenou už od 483€

Chile hory

S atraktívnou ponukou letov do Chile prišla americká letecká spoločnosť Delta Airlines. Za spiatočný let z Milána do Chile zaplatíte pokojne iba 415€! 

Prípadne je tu možnosť letieť aj z Ríma. Tu sa cena pohybuje na čiastke okolo 430€ za spiatočný let.

Termíny sú dostupné v rôznych dátumoch od marca do augusta 2017. Je ich aktuálne pomerne dosť a je si z čoho vyberať. Záleží v akom období chcete do Chile letieť. 

Prestupovať sa bude v amerických mestách, rátajte teda s tým, že si budete musieť vybaviť cestifikáciu ESTA. Konkrétne sa zastavíte v New York-u a Atlanta. 

Do Milána sa potom dostanete so spoločnosťou Ryanair. Letenky s príručnou a podpalubnou batožinou kúpite u Ryanair už od 68€ s odletom z Bratislavy! Ak nepotrebujete podpalubnú batožinu, za letenky zaplatíte dokonca iba 34€! Ako príklad môžeme uviesť napríklad termín 13-29.marec 2017, do Chile a naspäť môžete letieť z Milána potom v termíne 14-27.3.2017. Na neskoršie mesiace ako apríl, máj, jún tie najlepšie ceny na lety do Milána ešte len naskočia.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Miláno
Santiago de Chile
od 415€
9.12.2016
Rím
Santiago de Chile
od 430€
9.12.2016

Ubytovanie

Chile nie je drahá krajina a ak budete chcieť cestovať lacno, nemal by byť problém. Často krát viete nájsť ubytovanie s cenami pod 10€/osoba/noc.

Zaujímavé ponuky hľadajte na stránkach HotelsCombined.com, kde sa nachádzajú ponuky z mnohých portálov ponúkajúcich ubytovanie. Získate tak dobrý prehľad o tom, kde sa dá zarezervovať dané zariadenie najlacnejšia.

Kompletná ponuka ubytovania – HotelsCombined.com

letenky Chile

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?