Bulharsko – 7 dní pri mori s letenkami a ubytovaním za 144€

By: Vladislav Bezrukov - CC BY 2.0

September je často krát medzi cestovateľmi ešte obľúbenejší mesiac na dovolenkovanie ako samotné leto. Mesiac je to stále teplý, more taktiež a turistov je v populárnych destináciach v porovnaní s predošlými mesiacmi omnoho menej.

Navštíviť môžete napríklad aj lacné Bulharsko, veď, kto vám ponúkne týždennú dovolenku v zariadeniach s výbornou polohou za cenu 144€?

Letí sa so spoločnosťou WizzAir a ak ste členmi Wizz Discount Club, cena vášho letu bude ešte o menšiu dvojcifernú sumu nižšia. Uvedený termín nižšie je najlacnejší aký je momentálne dostupný s odletom v prvej polovici septembra. 

Lety sú priame s odletom z Budapešti a zobrať si so sebou môžete iba 1 príručnú batožinu s rozmermi najviac 42x32x25cm a hmotnosťou 10kg.

Z
Do
Cena
Termín
Rezervácia
Budapešť
Varna
86€
11-18.9.2016

Tipy na ubytovanie

Black Sea Breeze Apartment – na jednej strane najlacnejšia ponuka, na druhej extrémne dobré hodnotenie na pomery Booking.com, 9,2/10. Apartmán pre 4 osoby za 231€ – 58€/osoba, 8€/osoba/noc

Galata  Apartment – ak nebudete mať šťastie a ponuka vyššie sa vypredá, Galata Apartment je fajn alternatíva. Hodnotenie 8,1/10, fajn poloha a cena 236€ – 59€/osoba, 8,5€/osoba/noc. Bezplatné storno a platba až na mieste.

Guest House Rositsa – opäť fajn lokalita, hodnotenie 8,8/10, cena podobná ako pri predošlých ponukách – 241€ – 60€/osoba, 8,5€/osoba/noc.V cene tu máte aj raňajky.

Kompletnú ponuku ubytovania nájdete tu
letenky Varna

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

Lietam po svete "za babku" a zdieľam s vami tipy, aby ste "za babku" lietali aj vy :)

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Prosím vložte svoj komentár
Prosím tu vložte meno