Nová linka WizzAir k vodám Čierneho mora

Bulharsko - Varna - pobrežie
By: Vladislav Bezrukov - CC BY 2.0

Maďarskej spoločnosti WizzAir sa pravdepodobne darí viac než dobre. Nové linky pribúdajú už pomerne pravidelne. 

Ďalšou linkou, ktorú WizzAir spúšťa pri odlete z Budapešti sú lety do mesta Varna na pobreží Čierneho mora, v Bulharsku.

Lietať sa začne 3. augusta 2 krát týždenne – v stredu a nedeľu. Cena začína na 99€ za spiatočný let v termíne 3-8.august 2016.

letenky Varna

Okrem toho WizzAir posilňuje aj svoje ďalšie 2 linky. Na Mallorcu doteraz lietali 2 krát týždenne, najnovšie to bude 3 krát – v stredy, piatky a nedele s platnosťou od 5.augusta. Na Ibizu sa to zase z 1x týždenne zvyšuje na 2xtýždenne – počas utorkov a sobôt od 2.augusta.

Tento rok je to už 11. nová linka maďarskej spoločnosti a to sme ešte len v polovici roka.  

Tamara Vallois, WizzAir: „Sme radi, že toto leto prinášame ešte viac dobrých správ pre zákazníkov z Maďarska. Naše letecké spojenie do Varny je dlho očakávanou trasou a výbornou alternatívou k letom do Burgasu, zatiaľ čo lety navyše na Mallorcu a Ibizu prinášajú dokonalú flexibilitu na krátku cestu za najlepším augustovým slnkom s lacnými tarifami spoločnosti Wizz. Ako maďarský národný dopravca, usilujeme o posilnenie turizmu poskytovaním väčšieho množstva liniek z/do Budapešti a rozširovaním množstva atraktívnych destinácii dostupných za najnižšie ceny,s vynikajúcim servisom na palube pre maďarských cestujúcich. Letenky na trase Budapešť – Varna sú už teraz v predaji a naša priateľská posádka sa už teraz teší na množstvo pasažierov s úsmevom na tvári“ 

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?