Budapešť -> Miláno -> Nepál a späť za 357€

By: Sam Hawley - CC BY 2.0

Vraj je už neskoro na nákup leteniek na júnové termíny? A to hovorí kto?! Spoločnosť Oman Air si myslí opak a prichádza s perfektnou zľavou na letenky do Ázie s odletom z Milána. 

Ak by vám nevyhovoval termín nižšie, prípadne by ste sa chceli informovať o zľavách do ďalších krajín(Singapur, Malajzia, Tanzánia, Filipíny) ešte pred tým ako o nich napíšeme v najbližších hodinách, napíšte nám na našu fanpage

Letenky do Nepálu

Krajinou, ktorá podľahla zľavám je okrem iných aj Nepál, do ktorého máte možnosť letieť v rôznych júnových termínoch už od skvelých 318€!

Letí sa z milánskeho letiska Malpensa a samotný let je s jedným prestupom na Muscat International Airport.

Zobrať si so sebou môžete 1 kus príručnej batožiny a 1 kus podpalubnej batožiny do 30kg.

Letenky do Milána

Otázkou však ostáva, dá sa ešte teraz v júni dostať lacno do Milána? Dá! Maďarská spoločnosť WizzAir nesklamala a z Budapešti sa do Milána(Malpensa) dostanete aj za 39€. Navyše ak ste členmi tzv. Wizz Discount Club, ceny pre vás za termín uvedený nižšie začínajú na 29€. 

Najnižšia cena letu u spoločnosti WizzAir však znamená let bez podpalubnej batožiny. Zobrať si so sebou môžete iba tú príručnú s rozmermi najviac 42x32x35. Väčšia príručná či podpalubná sa dá však dokúpiť . Viac o tom píšeme tu


A tak teda za letenky do Milána + letenky do Nepálu nemusíte zaplatiť viac ako 357€! 

Rezervovať

Budapešť - Miláno od 39€(14.6-29.6.2016)

Rezervovať

Miláno - Kathmandú od 318€(16.6-27.6.2016)

Ubytovanie

V prípade, že už viete kam budú vaše kroky smerovať, môžete si rovno rezervovať aj ubytovanie na stránkach Booking.com, jednom z najväčších webov s obrovskou ponukou zariadení po celom svete. Ak by ste nenašli, čo hľadáte, alternatívou môže byť využitie webu Airbnb, kde miestni ponúkajú na prenájom svoje izby, apartmány či byty.

letenky Kathmandu

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?