Bratislava – Brusel – Rio de Janeiro za 414€

pobrežie a pláž v Brazílii
By: Leonardo Pallotta - CC BY 2.0

Plánujete navštíviť Južnú Ameriku? Budú vaše kroky smerovať aj do Brazília? V tom prípade, by vás mohla zaujať aktuálna ponuka spoločnosti Iberia. Letenky z Bruselu do Rio de Janeiro máte možnosť zakúpiť už od 358€!

Za tie najnižšie ceny máte možnosť nakupovať v termínoch od februára do júna 2016

Ako nájsť ideálny dátum pre vás? Prejdite na stránku -> https://www.flipo.de/de/calendars/list/901 , na ktorej uvidíte kalendár dostupných termínov…Po výbere termínu stlačte aj zelené tlačítko „Weiter“. V prípade, že sa dostanete s rezerváciou ďalej a nevyhodí vám to chybovú hlášku, termín je stále dostupný

Kde rezervovať letenky? Po tom, čo ste si našli výhodný termín práve pre vás, nasleduje rezervácia letenky. Tú si môžete zarezervovať aj na stránke vyššie. Ak sa chcete dostať na čo najnižšiu cenu, môžete skúsiť vyhľadať letenky cez Momondo.com, ktorý pre vás nájde medzi rôznymi portálmi, najnižšiu cenu v zadanom dátume. Rezervácia je v inom jazyku. My osobne odporúčame rezerváciu cez Pelikan.sk, kde je síce cena vyššia, ale máte zaručenú bezproblémovú rezerváciu v Slovenskom jazyku. 

Ako sa dostať najlacnejšie do Bruselu? Na letenky do Bruselu odporúčame využiť letenky od spoločnosti RyanAir. RyanAir lieta z Bratislavy a ceny sa pohybujú bežne medzi 40-60€. Ide však o cestovanie s príručnou batožinou a ak chcete aj ďalšiu batožinu, budete si musieť priplatiť. Viac v našom článku:
https://www.letenkyzababku.sk/ryanair-viete-ake-rozmery-a-vahu-ma-mat-batozina/

Ak si trip do Južnej Ameriky spojíte s návštevou a prehliadkou Bruselu, za letenky ušetríte peknú sumu. Z Viedne a Budapešti sa tie najlacnejšie letenky bežne pohybujú medzi 550-650€


Letenky do Rio de Janeiro

 Odlet: Brusel  |  Termín: 26.5.- 6.6.2016  |  Cena: od 358€

Rezervovať cez Pelikan.sk Nájsť najlepšiu ponuku cez Momondo


Letenky do Bruselu

 Odlet: Bratislava  |  Termín: 25.5.- 8.6.2016  |  Cena: 56€

Rezervovať cez RyanAir


Ubytovanie

Rezervovať ubytovanie online odporúčame cez nasledujúce dve stránky

Booking.com – obrovská databáza hotelov a ubytovacích zariadení!
Airbnb – rezervácia ubytovania u miestnych hostiteľov 

letenky Rio de Janeiro

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?