Autobusom po Taliansku s lístkami za 1€

flixbus
Zdroj: Wikipedia

Od leteniek trošku odbočíme, lebo tento web je predovšetkým o lacnom cestovaní a keď dvaja autobusoví dopravcovia oznámia, že za lístky na autobusových na trasách medzi talianskymi mestami si budú pýtať iba 1€, je treba o tom informovať!

Ide konkrétne o dopravcov FlixBus a Megabus

U Flixbusu viete nájsť lacné lístky napríklad na trasách:
Bergamo – Torino 1, Bergamo – Venezia 1, Ferrara – Roma 1, Firenze – Bergamo 1, La Spezia – Roma, La Spezia – Torino, Milan – Caserta, Milan – Pescara, Milan – Salerno, Milan – Vicenza, Naples – Bergamo, Padova – Roma, Ravenna – Milano, Rome – Lucca, Rome, Vicenza, Turin – Lucca, Turin – Modena 1 €

Zľavnené lístky u spoločnosti FlixBus môžete nájsť predovšetkým v dátumoch počas apríla a mája. Príklad ktorý vidíte nižšie na fotke je napríklad z Bergama do Benátok 14.apríla.

U spoločnosti MegaBus máte možnosť máte možnosť nakupovať lístky za podobné ceny(1€ + 0,5€ správny poplatok) v termínoch do 28.júna. 

Príklad nižšie u spoločnosti Megabus je z Ríma do Milána 12.mája

Konkrétne termíny za 1€ sa tu hľadajú ťažšie, ale ak si dáte tú námahu, určite nájdete množstvo termínov, v ktorých sa za to 1€ máte možnosť z jedného talianskeho mesta do druhého dostať. 

Rezervovať lístky Flixbus Rezervovať lístky Megabus
flixbus megabus

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Prosím vložte svoj komentár
Prosím tu vložte meno

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.