Austrália s odletom z Talianska od 489€

Austrália - klokany, rodinka

Ceny letov do Austrálie majú často krát tendenciu skákať na štvorciferné sumy. Aj pri akciových letoch máte často krát problém nájsť letenky lacnejšie ako 700-900€ za spiatočný let. My tu dnes pre vás máme ponuku letov spoločnosti China Southern Airlines, ktorej ceny leteniek pri odlete z hlavného mesta Talianska slušne klesli. Tie najlacnejšie viete kúpiť už od 489€!

Ak máte o letenky záujem, neváhajte ani sekundu. Tie najlepšie termíny sa vypredajú veľmi rýchlo. Pri Perthe sú dostupné termíny hlavne počas novembra, decembra a marca. Pri Sydney od septembra do januára. Nižšie uvádzame príklady vianočného respektíve novoročného termínu a práve tieto sú tie najohrozenejšie.

Konkrétne kalendáre termínov pre Perth nájdete tu, pre Sydney tu

🎁 Tip na darček pre cestovateľa: Darčekový poukaz na letenky
 

Lety sú s dvoma prestupmi. Pri Sydney vo Wu-chane a Kantone, pri Perthe v Pekingu a Kantone. Väčšinou sú tie prestupy medzi 1-6 hodinami…Jedine pri ceste späť z Perthu sa mi raz objavil prestup v Pekingu 11 hodín. 

Najlacnejšie letenky nájdete cez vyhľadávač Momondo. Klasicky však nechoďte iba po najnižšej cene, ale pozrite si aj niečo o spoločnosti cez ktorú nakupujete. Odporúčame napríklad Expediu, ktorá je silným svetovým hráčom a patrí k bezproblémovým spoločnostiam. Prípadne, ak si chcete rezervovať letenky cez slovenskú spoločnosť, letenky sú dostupné aj na Pelikane, ceny sú však o niečo vyššie – máte však istotu férového prístupu a dobrého servisu(Perth od 525€, Sydney od 600€)

Z
Do
Cena
Termíny
Rezervácia
Rím
Perth
od 489€
29.12.2016-12.1.2017
Rím
Sydney
od 513€
13.12.2016-28.1.2017

Ako sa dostať do Ríma?

Nízkonákladovkou. Z Bratislavy lieta do Ríma spoločnosť Ryanair, z Budapešti aj spoločnosť WizzAir. Stačí si vybrať. Letenky sa bežne pohybujú okolo 20-40€ za spiatočný let za let s príručnou batožinou. Ak si prikúpite podpalubnú, bude vás to stáť pár desiatok eur, ale vo väčšine prípadov to stále bude pod 100€ za spiatočný let bez problémov. Jedine v rôznych silvestrovských a vianočných termínoch to môže stáť o niečo viac.

Letenky do Ríma by som ešte na vašom mieste nekupoval. Počkajte si na nejaké pekné ceny. Celkom určite príde na jeseň nejaká slušná akcia Ryanairu alebo WizzAiru. 

letenky Sydney

Pred cestou si prečítajte aj:

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?