Aprílový výlet za fjordami s letenkami od 27€

Stavanger, fjord Lysefjord

Rozmýšľate nad návštevou Nórska ešte pred letom? Ideálne v apríli? Spoločnosť WizzAir momentálne ponúka atraktívnu cenu pri letoch do Stavangeru. Za spiatočný môžete zaplatiť iba 27€

Cena platí pre členov Wizz Discount Club. Ak členmi nie ste, cena pre vás začína na 49€. Vysoko odporúčame si však členstvo zakúpiť. Pre dvojicu stojí napríklad iba 30€ a teda už len čo sa týka celkového prepočtu, tak vás to bude stáť menej ako člena. Viac si o členstve Wizz Discount Club môžete prečítať v našom článku.

Krátky týždenný termín za takúto sumu je dostupný iba jeden – 12-19.4.2017. Dlhších termínov je potom dostupných viac. Kompletná kalendár termínov si môžete pozrieť na stránkach eSky (ceny sú tu uvedené pre nečlenov WDC, ceny pre členov rátajte väčšinou tak od 15-22€ nižšie).

Za najnižšiu cenu vám spoločnosť WizzAir umožňuje zobrať si so sebou 1 kus príručnej batožiny s rozmermi 42x32x25cm a hmotnosťou do 10kg. Na dodatočnú batožinu majú členovia Wizz Discount Club taktiež zľavy.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Katovice
Stavanger
od 27€
12-19.4.2017

Tip na ubytovanie

Izba na Airbnb – ponuky na Airbnb  cez miestnych vychádzajú cenovo lepšie ako tie na rôznych iných ubytovacích portálov. Za týždeň pri tejto ponuke zaplatíte 343€ – 171,5€/osoba, 24,5€/osoba/noc

TIP: Ak nie si ešte na Airbnb.com, využi na registráciu tento odkaz. Získaš ním vstupný bonus 15-30€!

Pre vyhľadávanie hotelov a hostelov odporúčame využiť stránky HotelsCombined.com, ktoré združujú ponuky z viacerých webov na jednom mieste.

Kompletná ponuka ubytovania – HotelsCombined.com / Airbnb.com

letenky Stavanger

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

Avatar
Lietam po svete "za babku" a zdieľam s vami tipy, aby ste "za babku" lietali aj vy :)

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Prosím vložte svoj komentár
Prosím tu vložte meno

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.