Ak by ste sa chceli vydať aj na spoznávanie tohto vzdialeného kontinentu, máme tu pre vás TIP na letenky.
Spoločnosť China Eastern Airlines momentálne ponúka letenky z Prahy do Melbourne za 629€!
Termíny sú pritom dostupné na jar 2019 – od marca do mája 2019. Na výber je viacero termínov.
Prestupovať budete jediný krát v Šanghaji + pri lete do Austrálie absolvujete ešte jeden technický stop v Xi An pri lete z Prahy do Šanghaju.
V základnej cene letenky máte aj možnosť zobrať si so sebou bez priplácania podpalubnú batožinu.
Kde hľadať ubytovanie?
Vieme vám bez problémov odporučiť tieto dva weby:
- Booking.com je asi najznámejším webom na rezerváciu ubytovania u nás. Sami ho využívame niekoľko krát do roka a nemali sme ešte žiaden problém. Navyše tu máte tých ubytovaní strašne moc.
- A keď by ste náhodou nenašli nič na Bookingu, stále sa môžete pozrieť na Airbnb.com. Nájdete tu ponuky od miestnych na izby, štúdia, apartmány, byty či celé domy. A hlavne ide o iné ponuky.
TIP: V prípade, že počujete o Airbnb prvý krát zaregistrujte sa cez tento odkaz, ktorý vám dá na začiatok ako vstupný bonus 15-30€!
Kompletná ponuka ubytovania – Booking.com / Airbnb.com
Pred cestou si prečítajte aj:
- Netradičný geologický útvar na ostrove Tasmánia. Mozaiková dlažba vytvorená prírodou. (vzdialené 359km od letiska)