AKCIA! Maldivy s TOP aerolinkou Qatar Airways za 569€!

Maldivy , žena na móle

Maldivy ešte lacnejšie! Len nedávno sme tu mali rýchlu akciu na letenky na Maldivy za 579€ od Qataru. Dnes sa opäť objavila a navyše je možné kúpiť letenky za ešte lepšiu cenu! Akciové letenky sú dostupné už za 569€!

Qatar Airways je špičková letecká spoločnosť, ktorá bola už niekoľkokrát v hodnotení SKYTRAX vyhodnotená ako najlepšia aerolinka sveta – napríklad aj v hodnotení za rok 2022.V hodnotení za rok 2023 skončila na 2. mieste.

Termíny sú dostupné v množstve dátumov od septembra 2023 do apríla 2024. Celý kalendár termínov si viete pozrieť na tejto stránke(ak by niektoré termíny nefungovali, treba vyskúšať iné)

Prestupuje sa jedinýkrát v katarskom meste Doha. V polovici cesty si teda na chvíľku oddýchnete od sedenia v lietadle.

V základnej cene letenky máte možnosť zobrať si so sebou 1 ks príručnej batožiny do 7 kg(50cm x 37cm x 25cm) + 1 ks príručnej batožiny do 2 kg(40cm x 30cm x 10cm) + podpalubnú batožinu do 25kg.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Viedeň
Male
569€
september 2023 – apríl 2024

Kde hľadať lacné ubytovanie?

Z vlastnej skúsenosti vieme odporučiť portály – Trivago.co.uk či Booking.comTrivago na nájdenie najlepšej ceny medzi rezervačnými webmi. Ak nikde nie je nejaká špeciálna zľava, tak väčšinou rezervujeme potom priamo cez Booking. Alternatívne na ponuky miestnych môžete skúsiť aj Airbnb.com

letenky z Viedne na Maldivy

Pred cestou si prečítajte aj:

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 5 / 5. Počítadlo: 7

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

Lietam po svete "za babku" a zdieľam s vami tipy, aby ste "za babku" lietali aj vy :)