Ako absolvovať prehliadku 60 európskych miest takmer úplne zadarmo?

free walking tours

Počuli ste už o „Free Walking Tours“? Nie? Ide o novodobý fenomén, kedy rôzne spoločnosti či jednotlivci ponúkajú prehliadku miest „for free“. 

Pýtate sa prečo sme to dali do úvodzoviek? Filozofiou „Free Walking Tours“ je, že vás sprievodca zoberie na prehliadku mesta(alebo určitých častí mesta), ktorá trvá väčšinou 2-3 hodiny a vy následne po prehliadke zaplatíte koľko uznáte za vhodné – podľa toho, čo si daný sprievodca zaslúži. Môže to byť pokojne nič, pár eur, či pár desiatok eur. To záleží len na vás a vašej peňaženke. 

Pre tých z vás, ktorí ovládajú angličtinu je to výborná možnosť a v mnohých prípadoch jedna z najdoporučovanejších ako spoznať mesto, do ktorého sa plánujete vydať. 

My sme si pre vás pripravili zoznam európskych miest, kde máte možnosť „Free Walking Tours“ absolvovať spolu s odkazmi na weby, kde sa dozviete viac, prípadne kde sa môžete na prehliadku mesta prihlásiť. 

Britské ostrovy

Škandinávia

Pobaltie

Západná Európa

Južná Európa

Balkán

Stredná a východná Európa

A určite nám napíšte či už tu v komentároch alebo na facebook po tom, čo nejakú z nich absolvujete aká bola. Za každý feedback budeme samozrejme, ako vždy veľmi radi 🙂 

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?