4 tipy na cestovateľské darčeky ktoré kúpite aj na Štedrý deň!

Neradi beháte po preplnených obchodoch a nechce sa vám čakať v radoch pri pokladni? Nestihli ste nakúpiť darčeky alebo ešte nad nejakým rozmýšlate? 
Máme pre vás pár tipov na darček, ktorý by mohol potešiť nielen cestovateľa. A tá dobrá správa: stihnete ho zakúpiť aj last minute na Štedrý deň!

1. Letenka niekam… (doplňte)

By: epSos .deCC BY 2.0

Darovať letenku je super nápad. Je to aj záväzok, že obdarovaný niekam pôjde. Napríklad aj s vami. Môžete mu darovať konkrétnu letenku do nejakej destinácie a na nejaký dátum. Tu však pozor. Najprv by ste mali vedieť, či je reálne že v ten čas môže mať dovolenku a podobne.

Ak neviete kam, inšpirujte sa týmito akciovými letenkami.

2. Darčekový poukaz na letenku

Rynair ponúka napríklad aj dařcekové poukazy. Vyberiete si k akej príležitosti ho chcete darovať. Sumu od 25 € až do 200 € a pridáte vaše osobné venovanie. Výhodou je, že nemusíte kupovať letenku na konkrétny termín a na konkrétne miesto. Obdarovaný sa rozhodne v priebehu roka na čo poukaz využije. Poukaz si jednoducho vytlačíte.

3. Poukaz na dovolenku

Napríklad taká Invia.sk ponúka tiež darčekové poukážky. Funguje to tiež jednoducho. Online vyplníte dormulár. Vyberiete vzhľad poukazu. Doplníte sumu na akú má byť poukaz a jednoducho si ho vytlačíte. Využiť ho môžete potom napríklad v lete na dovolenku ktorú si vyberiete na Invii. A že je z čoho vyberať.

4. Darujte pobyt alebo wellness

Darovať môžete aj napríklad pobyt v Tatrách, v budapešti, wellness pobyt a podobne. Pekný výber nájdete napríklad na ZľaveDňa. Poukaz môžete zvoliť ako darčekovú poukážku. Pozrite si ponuku pobytov.

masáž, wellness pobyt

 

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

1 komentár

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Prosím vložte svoj komentár
Prosím tu vložte meno