3 super videá z Tatier, ktoré obleteli internet

chodenie po lade v tatrach

Krásne v lete aj v zime. Také sú Vysoké Tatry, ktoré sú známe nie len na Slovensku ale vďaka pekným videám aj po celom svete.

Pozrite si 3 videá z Tatier, ktoré obleteli svet.

1.Slovák chodiaci po zamrznutom Hincovom Plese

Toto video má už viac ako desať miliónov zhliadnutí a vyvolalo búrlivé debaty, či je to reálne. Ľudia nemohli uveriť priehľadonosti ľadu. Naozaj tu však máme takéto prírodné krásy a video je skutočne natočené na Hincovom plese.

Video obletelo celý svet a písali o ňom aj svetové denníky:

Dailymail: „Chôdza po skle alebo po vode? Slovenskí turisti chodia po krištáľovo jasnom ľade na jazere v Tatrách(originál tu)

Huffington post: „Pozrite si turistov, ktorí chodia cez krištáľovo čisté zamrznuté jazero v Tatrách(originál tu)

The Telegraph: „Turisti sa stretli na krásnom krištáľovom ľade na jazere v slovenských horách(originál tu)

2.Pharrell Williams — HAPPY (We are from HIGH TATRAS SLOVAKIA)

Druhým videom je neoficíalny klip ku skladbe od Pharrell Williams – HAPPY. Slováci z Tatier sa zapojili do celosvetového trendu pred pár rokmi, kedy po celom svete vznikali v rôznych častiach sveta takéto tanečné videá práve na túto skladbu.

To naše je však jedno z najvydarenejších. O čo hovorí aj cez 7 miliónov zhliadnutí po celom svete.

Pre porovnanie napríklad video z Paríža má iba niečo cez 3 milióny zhliadnutí.

3. High Tatras – Spirit Of Slovakia [4K]

Posledné video nevyniká počtom zhliadnutí (škoda), no stojí rozhodne za zhliadnutie. Zobrazuje zábery z dronu ponad krásne zimné Tatry a pri jeho pozeraní dostanete chuť ihneď sa zbaliť a vyraziť!

 

 

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 4.3 / 5. Počítadlo: 6

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

1 komentár

  1. Negative Divorce: whenever Your earth Crumbles Aside The previous thing that you anticipate of purchasing a house in just months can be a unwelcome divorce. If my partner explained she needed outside my cried. What goes on whenever your better half gets a foot outside the doorway and also it isn’t known by that you? You climate the divorce devote and also storm healing period to grab upto some own emotions. Blind Sided Through an Negative Divorce how can i get a divorce with no money

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.