14 hodín v Berlíne za 44 €! (ráno tam, večer naspäť)

brandenburgská brána v berlíne

Možno ste zachytili náš nedávny tip na letenky na Malorku za 30 € na 14 hodín. Ráno 5:20 sa letí na Malorku a večer okolo 22:00 sa letí naspäť. Nemusíte tak nikde prespávať a môžete si urobiť jednodňový výlet na tento krásny ostrov. Tento tip obletel internet ako blesk a už nám aj posielate prvé správy ako ste výlet absolvovali a že to bolo super!

Ak ste tento tip premeškali, určite sa pridajte do našej skupiny na Facebooku, kde sa objavil ako prvý – Pridajte sa do skupiny.

Písali ste nám, že sa vám takéto tipy páčia a tak sme vymysleli ďalší zaujímavý tip na jednodňový výlet bez nutnosti nocovania. Jednoducho skoro ráno letíte tam a večer letíte naspäť.

Tentokrát sme vymysleli super výlet do Berlína za 44 €. kedy ráno o 6:05 letíte z Viedne do Berlína a večer o 21:15 letíte naspäť.

Čo sa dá za taký deň stihnúť? Verte, že celkom veľa. V Berlíne je dobre vyriešená doprava a tak presuny z pamiatok na pamiatky alebo jednoducho kam chcete, sú rýchle. Pozrite si našich 10 tipov čo vidieť v Berlíne.

Stihnete si dať nemecké pivko, pozrieť Berlínsky múr, Brandenburskú bránu alebo sa okúpete v Tropical Islands.

Letenky do Berlína

Spiatočné letenky do Berlína vieme kúpiť už za 44 €. s tým že odlet je o 6:05 a návrat večer, keď pobeháte celé mesto o 21:15.

Letenky rezervujte na EasyJet. Napríklad v termíne 12.7. Rezervujte tu.

easyjet letenka do berlina

Ako na Letisko do Viedne?

Na letisko do Viedne sa dostanete pohodlne autobusom Slovak Lines z autobusovej stanice priamo na letisko. S odchodom z Bratislavy o 4:00 a príchodom na letisko vo Viedni 5:0 za 5 €. 

Naspäť môžete využiť napríklad Regiojet autobus, ktorý ponúka na 23:00 lístok dokonca za 1 €.

Doprava v Berlíne

Z letiska sa dostanete MHD asi za 20 minút do mesta. Kúpte si denný lístok za cca 7 € a na celé centrum vám postačí do zóny AB. Lístok kúpite v automate, u vodiča alebo v aplikácii BVG.

 

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

Avatar
Snažím sa aby bol tento web stále tým, prečo ho už od roku 2014 navštevujú státisíce čitateľov. Miesto kde sa môžete inšpirovať na vaše cesty a popritom aj niečo ušetriť.