14 hodín v Berlíne za 44 €! (ráno tam, večer naspäť)

brandenburgská brána v berlíne

Možno ste zachytili náš nedávny tip na letenky na Malorku za 30 € na 14 hodín. Ráno 5:20 sa letí na Malorku a večer okolo 22:00 sa letí naspäť. Nemusíte tak nikde prespávať a môžete si urobiť jednodňový výlet na tento krásny ostrov. Tento tip obletel internet ako blesk a už nám aj posielate prvé správy ako ste výlet absolvovali a že to bolo super!

Ak ste tento tip premeškali, určite sa pridajte do našej skupiny na Facebooku, kde sa objavil ako prvý – Pridajte sa do skupiny.

Písali ste nám, že sa vám takéto tipy páčia a tak sme vymysleli ďalší zaujímavý tip na jednodňový výlet bez nutnosti nocovania. Jednoducho skoro ráno letíte tam a večer letíte naspäť.

Tentokrát sme vymysleli super výlet do Berlína za 44 €. kedy ráno o 6:05 letíte z Viedne do Berlína a večer o 21:15 letíte naspäť.

Čo sa dá za taký deň stihnúť? Verte, že celkom veľa. V Berlíne je dobre vyriešená doprava a tak presuny z pamiatok na pamiatky alebo jednoducho kam chcete, sú rýchle. Pozrite si našich 10 tipov čo vidieť v Berlíne.

Stihnete si dať nemecké pivko, pozrieť Berlínsky múr, Brandenburskú bránu alebo sa okúpete v Tropical Islands.

Letenky do Berlína

Spiatočné letenky do Berlína vieme kúpiť už za 44 €. s tým že odlet je o 6:05 a návrat večer, keď pobeháte celé mesto o 21:15.

Letenky rezervujte na EasyJet. Napríklad v termíne 12.7. Rezervujte tu.

easyjet letenka do berlina

Ako na Letisko do Viedne?

Na letisko do Viedne sa dostanete pohodlne autobusom Slovak Lines z autobusovej stanice priamo na letisko. S odchodom z Bratislavy o 4:00 a príchodom na letisko vo Viedni 5:0 za 5 €. 

Naspäť môžete využiť napríklad Regiojet autobus, ktorý ponúka na 23:00 lístok dokonca za 1 €.

Doprava v Berlíne

Z letiska sa dostanete MHD asi za 20 minút do mesta. Kúpte si denný lístok za cca 7 € a na celé centrum vám postačí do zóny AB. Lístok kúpite v automate, u vodiča alebo v aplikácii BVG.

 

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?