Zvezte sa s UBER zadarmo. Dáme vám 10 eur!

O UBER-i ste už pravdepodobne počuli. Ak nie, tak vedzte že sa jedná o mobilnú aplikáciu, vďaka ktorej sa môžete zviezť na princípe zdieľanej jazdy a zaplatiť tak menej ako za taxík. Aplikácia ktorá je milovaná pasažiermi a nie veľmi obľúbená medzi taxikármi už vo viac ako 300 mestách sveta.

UBER dorazil konečne aj do Bratislavy a vy si ho môžete vyskúšať zadarmo s promo kódom na 10 eur, ktorý sme vybavili exkluzívne pre vás! Promo kód platí pre nových zákazníkov a na prvú jazdu. 10 eur by vám malo stačiť na odvoz v rámci Bratislavy. Jazdu môžete využiť do konca tohto roka. Takže sa poponáhľajte. Využiť túto službu môžete na Slovensku zatiaľ iba v Bratislave.

Výhody UBER-u:

  • Iba preverení vodiči. V aplikácii vidíte meno, fotku a informácie o aute vodiča. Vodiči sú hodnotení zákazníkmi. 
  • Monitorovanie – UBER presne vie kde ste a kde je váš najbližší odvoz. Na mape vidíte vášho vodiča a jeho pohyb. Môžete si objednať z kaviarne a výjsť na vami určené miesto až keď vodič dorazí.
  • Bezhotovostná platba – nemusíte mať pri sebe hotovosť. Kreditnú kartu máte uloženú v aplikácii. Jednoducho iba nastúpite a vystúpite. Podľa vašej trasy presne vidíte koľko budete platiť.

Využi promo kód na 10 eur na UBER! Vlož v aplikácii kód „letenkyzababku“

Ako to funguje?

  1. Stiahnite si aplikáciu UBER.
  2. Registrujte sa. Vložte platobnú kartu (platíte iba ak by ste šli neštandardne dlhú trasu nad 10 eur, alebo ak by ste využívali službu aj nabudúce. Inak neplatíte za prvú jazdu s promo kódom do 10 eur nič). Pri registrácii vložte promo kód „letenkyzababku“. Vložiť ho môžete aj po registrácii v sekcii PROMO.
  3. Otvorte aplikáciu a určite miesto odkiaľ a kam chcete zviezť.
  4. Sledujte na mape ako sa k vám blíži váš odvoz.
  5. Celú cestu môžete sledovať svoju trasu. Vaša prvá jazda s promo kódom „letenkyzababku“ je zdarma ak neprekročíte sumu 10 eur. Ak áno, doplatíte rozdiel. Štandardný odvoz napríklad z mesta na koniec Petržalky vás určite nevyjde nad 10 eur.
Ak chcete jazdiť so službou Uber zaregistrujte sa ešte dnes Uber
Vložte promo kód „letenkyzababku“

Vyskúšali sme UBER.

Využili sme naše kredity zadarmo na UBER a vyskúšali sme odviezť sa z centra Bratislavy do Karlovej Vsi a odtiaľ na koniec Petržalky.

Privolali sme najbližšie auto, ktoré prišlo asi do 5 minut. My sme zatiaľ sedeli ešte v kaviarni. Nastúpili sme do auta a sledovali celú našu trasu. Najprv sme sa zviezli do Karlovky, kde sme vyhodili kamaráta a odtiaľ do Petržalky. Spolu sme najazdili 19 km a cesta trvala cca 20 minút.

Zaplatili sme niečo menej ako 10 eur. Ale v podstate nič, pretože sa nám to strhlo z našich kreditov na UBER zadarmo.

Vodič bol slušný, milý a jazdil bezpečne. Auto Volkswagen Passat bolo v dobrom stave (vodiči nesmú mať auto staršie ako 10 rokov). Vodič bol hodnotený plným počtom hviezdičiek. Naša prvá skúsenosť bola výborná a určite budeme UBER využívať.

 

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

Snažím sa aby bol tento web stále tým, prečo ho už od roku 2014 navštevujú státisíce čitateľov. Miesto kde sa môžete inšpirovať na vaše cesty a popritom aj niečo ušetriť.