Zakynthos: Letenky + ubytovanie za 154€!

ostrov zakynthos v grécku

Čo by ste povedali na to, že už zajtra môžete dovolenkovať na Zakynthose a užívať si slnko, more a relax? Je to presne tak ako píšeme. Vďaka aktuálnej ponuke na letenky Austrian Airlines môžete už zajtra letieť na grécky ostrov a za ubytovanie a letenky zaplatíte spolu iba 154€ na osobu! 

Letenky za najnižšiu cenu nájdete v termíne 10-17.6.2016. Ak by ste chceli stráviť na Zakynthose viac času, letenky za o niečo vyššie ceny sú dostupné aj v iných termínoch.  

Letí sa z Viedne. Letenky je možné rezervovať na stránkach Expedie. Počet (dospelých) osôb zmeníte vľavo v kolónke 

Austrian Airlines má v Bratislave zriadené svoje call centrum. Po tom, čo si letenky prípadne zarezervujete a budete mať ešte nejaké konkrétne otázky, môžete volať na: +421 2 4940 2100 Po-Pia 8:30-17:00

Rezervovať

Viedeň - Zakynthos od 89€(10-17.6.2016)

Ubytovanie

S last minute ubytovaním je to ešte v tomto období naozaj super. Ubytovacie zariadenia ešte nemajú úplne plno a tak sú ochotní ísť s cenou radšej dole ako by mali mať prázdne izby. 

Príkladom môže byť ubytovanie v „Pastras Studios“, kde za dvojlôžkovú izbu s Wi-Fi, klimatizáciou a kuchynkou zaplatíte za 7 dní iba 130€, čiže 65€/osoba. Cena je o 48% nižšia, ako normálne. 

Pozrieť si môžete aj kompletnú ponuku, kde nájdete aj ďalšie zariadenia za podobnú sumu. 

Ubytovanie Zakynthosletenky Zakynthos

 

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

1 komentár

  1. Dobrý deň,
    chcela by som sa informovať ohladom tejto dovolenky. Je kalkulacia spravna ? Su ceny aktualne ? Cena 130 € za studio je na osobu 130 € ?
    Dakujem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Prosím vložte svoj komentár
Prosím tu vložte meno