Z Viedne na Madagaskar za 529€!

Madagaskar západ Slnka

Letenky na najväčší africký ostrov Madagaskar bývajú z okolia Slovenska väčšinou celkom drahé. Dnes tu pre vás máme ponuku leteckej spoločnosti Ethiopian Airlines, pri ktorej zaplatíte za spiatočnú letenku z Viedne iba 529€!

Termíny sú dostupné na pomerne veľké množstvo termínov od apríla do júla 2017. Kompletný kalendár termínov nájdete na tejto stránke.

Prestupovať budete iba jeden krát v Addis Abeba. Navyše ide o pomerne krátke prestupy pri ktorom sa v Etiópii nezdržíte dlho.

Rezervovať môžete buď priamo na stránkach eSky(kde je kalendár termínov) alebo ak chcete ešte o niečo lacnejšie letenky, môžete využiť vyhľadávač lacných leteniek Momondo. Pred rezerváciou na niektorom z uvedených portálov však odporúčame pozrieť si na neho recenzie. Aby ste sa „nepopálili“. Odporúčame napríklad portál FlugLaden.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Viedeň
Anatananrivo
529€
apríl – jún 2017

Kde hľadať ubytovanie?

Pri hoteloch a hosteloch odporúčame využiť web HotelsCombined.com, ktorý združuje ponuky mnohých ubytovacích portálov na jedom mieste.

Alternatívne vyskúšajte Airbnb.com, kde nájdete ponuky miestnych s veľmi zaujímavými cenami.

TIP: Ak ešte nie si na Airbnb.com, urob tak cez náš odkaz. Získaš tým vstupný bonus 15-35€ úplne zadarmo.

Kompletná ponuka ubytovania – HotelsCombined.com / Airbnb.com

letenky Antananarivo

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

BEZ KOMENTÁRA

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.