Z Košíc otvára Eurowings novú linku aj do Mníchova!

Koncom apríla sme vás informovali o novej linke z Košíc do Dusseldorfu. Nemecká spoločnosť však oznámila otvorenie aj ďalšej linky – tentokrát do Mníchova na druhé najväčšie letisko v Nemecku!

Prvý let je naplánovaný taktiež na začiatok zimného letového poriadku – na 28.október 2018.

Lietať sa bude 2 krát týždenne – piatky a nedele. To znamená, že sa tu otvára možnosť aj na krátke predĺžené víkendy v Nemecku pre všetkých, ktorí majú chuť využiť túto novú linku.

Ivan Oreč, manažér rozvoja leteckej siete Eurowings povedal: „Sme veľmi radi, že dnes môžeme ohlásiť otvorenie už našej druhej linky v Košiciach. Spojenie Košíc s Mníchovom, ktoré spustíme taktiež v októbri bude prevádzkované dvakrát týždenne nošou modernou flotilou lietadiel typu Airbus A320.“ (zdroj – airportkosice.sk)

Tomáš Jančuš, zástupca výkonného riaditeľa a člen predstavenstva letiska Košice: „Sme nadšení, že Eurowings vníma potenciál Košíc a celej našej spádovej oblasti. Už týždeň potom, ako spoločnosť oznámila otvorenie linky do Düsseldorfu nás veľmi potešila aj informáciou o otvorení spojenia Košice – Mníchov. Táto bavorská metropola ponúka mnoho príležitostí na oddych pre našich cestovateľov. Vďaka tejto linke budú môcť pohodlne cestovať domov východniari žijúci v Bavorsku a v neposlednom rade toto spojenie predstavuje ohromný potenciál pre rozvoj cestovného ruchu na celom východnom Slovensku a pre prílev ďalších zahraničných investícií do nášho regiónu.“ (zdroj – airportkosice.sk)

Letenky už nájdete v predaji s cenou začínajúcou na 80€ za let tam aj naspäť dohromady.

letenky z Košíc do Mníchova
Z Košíc otvára Eurowings novú linku aj do Mníchova!
5 (100%) 2 votes

BEZ KOMENTÁRA