Z KOŠÍC: Letenky do Tel Aviv-u dostupné už od 43€!

Tel Aviv - pobrežie

WizzAir si pre nás dnes pripravil prekvapenie a ponúka všetkým členom svojho klubu Wizz Discount Club zľavy na lety až 20%! Až do polnoci. 

To okrem iného znamená, že ak by ste si chceli zaletieť z Košíc do Tel Aviv-u, spiatočné letenky kúpite už za 43€!

Ak členom ešte nie ste, určite sa ním staňte. Takéto letenky sa neoplatí kupovať ako nečlen, keďže členstvo stojí pre dvojicu iba 30€/rok a ako členovia ušetríte pri tejto akcii dohromady 60€ ak poletíte ako dvojica. Viac si o Wizz Discount Clib prečítajte v našom článku.

Za najnižšiu cenu sú dostupné 2 termíny – 1-8.11.2017 a 24-28.10.2017. Odporúčame využiť ten prvý uvedený, keďže termín letu je už na dobu, kedy si so sebou budete môcť zobrať príručnú batožinu s rozmermi 55x40x23cm a hmotnosťou do 10kg.

29.10.2017 totiž WizzAir mení pravidlá a pôvodná povolená batožina 42x32x25cm s hmotnosťou do 10kg bude už minulosťou.

Všetky dostupné termíny si môžete pozrieť na tejto stránke.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Košice
Tel Aviv
od 43€
napr. 1-8.11.2017

Tip na ubytovanie

Ak ste low-cost cestovateľmi a hľadáte čo najlacnejšiu možnosť ubytovania, skúste Airbnb.com, kde nájdete ponuky miestnych za výhodné ceny.

Napríklad pri tejto ponuke zaplatíte dvaja na týždeň 240€ – 120€/osoba, 17€/osoba/noc. A bude to ešte o 15-30€ menej ak na Airbnb ešte nie ste, zaregistrujete sa cez tento odkaz a získate vstupný bonus.

Ak preferujete hotely či hostely, pozrite si portál HotelsCombined.com, kde nájdete obrovskú ponuku ubytovacích zariadení taktiež za slušné ceny.

Kompletná ponuka ubytovania – HotelsCombined.com / Airbnb.com

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Prosím vložte svoj komentár
Prosím tu vložte meno

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.