Dovolenka v Tunisku už o pár dní! Máme tu pre vás tip na zájazd (organizovaný CK Fischer) do luxusného hotela pri krásnej pláži za výborných 316€ za 7 nocí!
Letí sa v termíne 10.06. – 17.06.2026. V stredu podvečer o 17:30 letíte priamo z Bratislavy do Tuniska. Návrat je naplánovaný o týždeň neskôr s večerným odletom z letiska Monastir v stredu o 19:45.
Ubytovaní budete v obľúbenom 5* hoteli Vincci Saphir Palace & Spa. Zákazníci na Invia ho hodnotia pozitívnou známkou 3,9/5, na Googli má hodnotenia 3,6/5. Tento hotel sa nachádza priamo v centre strediska Yasmine Hammamet, v blízkosti obchodov, reštaurácií a kaviarní.
Stravovanie je All Inclusive. Zahŕňa:
- raňajky, obedy a večere podávané formou bufetu
- počas dňa ľahké občerstvenie
- neobmedzené množstvo nealkoholických a miestnych alkoholických nápojov v určených časoch a priestoroch hotela
Od dlhej piesočnatej pláže s pozvoľným vstupom do mora budete vzdialení iba 20 metrov (hotel od pláže oddeľuje miestna komunikácia). Priamo na pláži majú hostia k dispozícii ležadlá a slnečníky zadarmo (plážové osušky za depozit). V rozsiahlom areáli hotela si môžete oddýchnuť pri veľkom vonkajšom bazéne.
Služby delegáta sú k dispozícii a v cene sú aj tranfery z letiska a naň. Viac o 5* hoteli Vincci Saphir Palace & Spa a dovolenke v ňom si môžete prečítať na stránkach zájazdu.
Cena 316€/osoba platí pri rezervácii zájazdu vo dvojici.









