WOW! KUBA opäť za 186€ – s odletom z Mníchova!

Pred pár dnami sme tu pre vás mali akciové letenky z Mníchova na Kubu za 186€. Tie sa rozpredali v priebehu niekoľkých desiatok minút.

Dnes sa nám tu však objavili ďalšie 2 termíny, pri ktorých môžete letieť za úplne totožnú čiastku!

Ide opäť o júnové termíny a to konkrétne dlhý trojtýždňový 5-26.6.2019 a kratší dvojtýždňový 12-26.6.2019.

Opäť odporúčame radšej rezervovať čím skôr – aby vás niekto nepredbehol. Letenky s podobnými cenami sa rozpredávajú veľmi rýchlo.

Treba však povedať aj to, že jún ako taký nie je sezónny mesiac(tými sú hlavne zimné mesiace) a niektoré dni vám tu bude aj pršať. Tak 12-14 dní z 30 sa v takej Havane v júni objaví dážď v nejakej podobe. Niekedy prší chvíľku, niekedy aj celý deň. A ak budete mať fakt smolu tak zažijete hurikán. Takže s týmto treba rátať, že nejde o sezónny mesiac.

A s akou spoločnosťou vôbec poletíte? Na Kubu aj naspäť do Mníchova poletíte s nemeckou spoločnosťou Eurowings

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Mníchov
Santa Clara
186€
5/12-26.6.2019

Ako sa dostať do Mníchova?

Ideálne je asi najzbierať sa ako štvorica, zobrať auto a dopraviť sa na letisko v Mníchove svojpomocne. Mníchov nie je od slovenských hraníc zas tak ďaleko a keď pôjdete vo štvorici aj tie náklady na palivo sa rozpočítajú a nebude to stáť moc.

Prípadne si môžete vziať autobus z Bratislavy. Flixbus jazdí do Mníchova pravidelne a lístky sa dajú kúpiť už od 49€ za spiatočný lístok.

Kde hľadať ubytovanie?

A keď už máte lacnú letenku, stačí nájsť už iba lacné ubytko. Kde ho hľadať?

  • Booking.com – tento portál je skoro vždy pre nás možnosť číslo 1. Obrovské množstvo zariadení od low-costu až po tie najluxusnejšie apartmány. Vybrať by si mal teda skoro úplne každý.
  • A ak by ste predsa len nič nenašli, ešte je tu portál Airbnb.com. Tu už ponúkajú ubytko miestni a nájdete tu mnoho iných ponúk, ktoré na Bookingu nie sú. Za porovnateľné ceny. 

TIP: Počujete o Airbnb prvý krát? V tom prípade na tomto portáli nemáte ani svoj účet. Zaregistrujte sa teda cez tento link a spolu s registráciou získate aj vstupný bonus 15-30€!

Kompletná ponuka ubytovania – Booking.com / Airbnb.com

letenky z Mníchova na Kubu

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?