WOW: Jednosmerné letenky na Kubu za 30€{Vypredané}

By: Gem Webb - CC BY 2.0

UPDATE 23:30: LETENKY SA UŽ VYPREDALI
WOW!! Kto skôr príde ten skôr berie. Jednosmerné letenky na Kubu z Berlína už za 30€!

Termíny sú dostupné počas júna. Skúste napríklad 26.6. 2016. Odporúčame nerezervovať ubytovanie a následné letenky do Berlína pred tým, kým vám daná spoločnosť nepotvrdí, že naozaj letíte. V istých prípadoch sa stáva, že spoločnosti lety za podobné chybné ceny zrušia a neskôr vrátia peniaze a konkrétne s touto spoločnosťou nemáme vôbec skúsenosti. 

Stránka padá, je na ňu vyvíjaný obrovský nápor, ale po niekoľkých refreshoch nabehne. Skúšajte a potom určite dajte vedieť, ak sa vám podarí zarezervovať. Screenshot:

letenky Kuba

Ak sa vám podarí dostať cez rezerváciu, príde vám email, že do 24 hodín dostanete ďalší email s detailami platby. V prípade, že nechcete riskovať, odporúčame počkať na skúsenosti ostatných ľudí v rôznych diskusiách…Napríklad na stránkach:
https://www.facebook.com/secretflying/posts/658280854326533
https://www.facebook.com/fly4free.cheap.flights/posts/1168907109787303
A diskusie k jednotlivým príspevkom na týchto stránkach, prípadne aj našu diskusiu na facebooku:
https://www.facebook.com/letenkyzababku/posts/867686250026266

Rezervovať

Berlín -> Havana jednosmerne za 30€!

Ubytovanie

Iba s letenkami to asi len tak ľahko nepôjde. S ubytovaním je to však veľmi podobné ako s lacnými letmi. Keď viete, kde hľadať, nie je až tak náročné nájsť aj veľmi výhodné ceny. My máme výborné skúsenosti s portálmi:

Booking.com – jeden z najväčších webov podobného druhu. Obsahuje obrovské množstvo zariadení, často krát tu nájdete aj výhodné zľavy(desiatky percent). Storno zdarma a platba až na mieste je niečo, s čím sa tu taktiež nemáte problém stretnúť

Airbnb – alternatíva je využiť možnosti ubytovania priamo od ľudí, ktorí v jednotlivých krajinách bývajú a ponúkajú izbu či byt na prenájom pre turistov z celého sveta. To je Airbnb

 

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?