WOW: Jednosmerné letenky na Kubu za 30€{Vypredané}

By: Gem Webb - CC BY 2.0

UPDATE 23:30: LETENKY SA UŽ VYPREDALI
WOW!! Kto skôr príde ten skôr berie. Jednosmerné letenky na Kubu z Berlína už za 30€!

Termíny sú dostupné počas júna. Skúste napríklad 26.6. 2016. Odporúčame nerezervovať ubytovanie a následné letenky do Berlína pred tým, kým vám daná spoločnosť nepotvrdí, že naozaj letíte. V istých prípadoch sa stáva, že spoločnosti lety za podobné chybné ceny zrušia a neskôr vrátia peniaze a konkrétne s touto spoločnosťou nemáme vôbec skúsenosti. 

Stránka padá, je na ňu vyvíjaný obrovský nápor, ale po niekoľkých refreshoch nabehne. Skúšajte a potom určite dajte vedieť, ak sa vám podarí zarezervovať. Screenshot:

letenky Kuba

Ak sa vám podarí dostať cez rezerváciu, príde vám email, že do 24 hodín dostanete ďalší email s detailami platby. V prípade, že nechcete riskovať, odporúčame počkať na skúsenosti ostatných ľudí v rôznych diskusiách…Napríklad na stránkach:
https://www.facebook.com/secretflying/posts/658280854326533
https://www.facebook.com/fly4free.cheap.flights/posts/1168907109787303
A diskusie k jednotlivým príspevkom na týchto stránkach, prípadne aj našu diskusiu na facebooku:
https://www.facebook.com/letenkyzababku/posts/867686250026266

Rezervovať

Berlín -> Havana jednosmerne za 30€!

Ubytovanie

Iba s letenkami to asi len tak ľahko nepôjde. S ubytovaním je to však veľmi podobné ako s lacnými letmi. Keď viete, kde hľadať, nie je až tak náročné nájsť aj veľmi výhodné ceny. My máme výborné skúsenosti s portálmi:

Booking.com – jeden z najväčších webov podobného druhu. Obsahuje obrovské množstvo zariadení, často krát tu nájdete aj výhodné zľavy(desiatky percent). Storno zdarma a platba až na mieste je niečo, s čím sa tu taktiež nemáte problém stretnúť

Airbnb – alternatíva je využiť možnosti ubytovania priamo od ľudí, ktorí v jednotlivých krajinách bývajú a ponúkajú izbu či byt na prenájom pre turistov z celého sveta. To je Airbnb

 

WOW: Jednosmerné letenky na Kubu za 30€{Vypredané}
3 (60%) 2 votes

1 komentár

  1. Pochybna stranka len v nemcine, snaziaca sa nalakat ludi na lacnu letenku na Kubu pretoze je to popularna destinacia a vedia za sa na to chyti vela ludi tak skusili nemecky trh , no stranka tej ich aerolinkyma n FB len 170 likov … logo na lietadle je photoshopnute aj to velmi zle , v skratke tu ide o to ze od Vas vyludia vase udaje z kreditnej karty,nedajte sa nachytat …. letenky za babku Vas som mal za dobry zdroj ktory si svoje zdroje najprv overuje no asi to tak nieje

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.