WOOW! Kuba s odletom z Mníchova iba za 186€!!

Tak sme naspäť z nášho výletu v Španielsku a opäť vám začíname teda servírovať väčšie množstvo tipov na letenky.

A dnes začíname teda výnimočne! Pri letoch z Mníchova na Kubu sa totižto objavili parádne letenky na jún za 186€!

Letí sa do mesta Santa Clara na dvojtýždnovú dovolenku v termíne 5-19.6.2019, prípadne na týždennú 12-19.6.2019. Pričom bežne sa najlacnejšie letenky na Kubu pohybujú medzi 400-500€!

Treba však povedať aj to, že jún ako taký nie je sezónny mesiac(tými sú hlavne zimné mesiace) a niektoré dni vám tu bude aj pršať. Tak 12-14 dní z 30 sa v takej Havane v júni objaví dážď v nejakej podobe. Niekedy prší chvíľku, niekedy aj celý deň. A ak budete mať fakt smolu tak zažijete hurikán. Takže s týmto treba rátať, že nejde o sezónny mesiac.

Poletíte so známou nemeckou leteckou spoločnosťou Eurowings. 

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Mníchov
Santa Clara
186€
5/12-19.6.2019

Ako sa dostať do Mníchova?

Ideálne je asi najzbierať sa ako štvorica, zobrať auto a dopraviť sa na letisko v Mníchove svojpomocne. Mníchov nie je od slovenských hraníc zas tak ďaleko a keď pôjdete vo štvorici aj tie náklady na palivo sa rozpočítajú a nebude to stáť moc.

Prípadne si môžete vziať autobus z Bratislavy. Flixbus jazdí do Mníchova pravidelne a lístky sa dajú kúpiť už od 49€ za spiatočný lístok.

Kde hľadať ubytovanie?

Keď už máte lacné letenky, hodilo by sa ešte aj lacné ubytovanie. Čo poviete?

  • Booking.com – známejšieho portálu asi niet. Avšak možno aj práve preto, že ide o taký „kolos“ sme s nimi nikdy žiaden problém nemali. Tisíce a tisíce ubytovacích zariadení v každej cenovej kategórii. 
  • A ak by ste predsa len nič nenašli, ešte je tu portál Airbnb.com. Tu už ponúkajú ubytko miestni a nájdete tu mnoho iných ponúk, ktoré na Bookingu nie sú. Za porovnateľné ceny. 

TIP: V prípade, že počujete o Airbnb prvý krát zaregistrujte sa cez tento odkaz, ktorý vám dá na začiatok ako vstupný bonus 15-30€!

Kompletná ponuka ubytovania – Booking.com / Airbnb.com

na letenky z Mníchova na Kubu

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?