WizzAir pridáva 5 nových liniek s odletom z Budapešti!

WizzAir lietadlo

Dnes tu máme pre vás ešte jednu správu od spoločnosti WizzAir! Po tom, čo sme vás informovali o tom, že maďarská spoločnosť začne lietať z Bratislavy do Transylvánie, máme tu pre vás dnes ďalšiu dobrú správu. Pri Budapešti pribudne 5 nových liniek!

A ide o 5 balkánskych destinácii. Tých nám za posledný rok pribudlo skutočne mnoho. Poďme teda ku konkrétnym mestám.

Skopje

Hlavné mesto Macedónska je prvým mestom, kam začne lietať WizzAir už aj z Budapešti. Doteraz sme sem mali možnosť lietať z bratislavského letiska. Aj keď mnohí z vás určite budú stále využívať lety z Bratislavy, vďaka letom z Budapešti budeme mať minimálne viac lacných termínov. Lietať sa bude 2 krát týždenne stredy a nedele.

Tirana

Hlavné mesto Albánska je určite TOP novinkou. Nízkonákladovky nám sem z okolia Slovenska nelietali a tak sme vám sem veľa ponúk ani nepridávali. Nebolo čo. To sa však mení a aj do Albánska sa začne lietať lacno. Linku budeme môcť využívať stredy a nedele.

Sarajevo

Hlavné mesto Bosny a Hercegoviny sa taktiež dočkalo svojej linky. Nízkonákladové cestovanie bude mať teda v Bosne a Hercegovine dve východiskové miesta. Tuzla, do ktorej sa lieta z Bratislavy a Sarajevo, asi 85 km južne s odletom z Budapešti. Lietať sa bude dva krát týždenne stredy a nedele.

Podgorica

Lacno si budeme môcť zaletieť už aj do Čiernej hory napríklad aj na letnú dovolenku. Do Čiernej Hory sme lacné letecké spojenie taktiež ešte nemali, preto palec hore pre WizzAir. Lietať sa bude pondelky a piatky.

Priština

Posledná pridaná linka bude smerovať do Prištiny – do Kosova. Letieť budeme môcť 2 krát týždenne – opäť pondelky a piatky


WizzAir teda nezaháľa a minimálne v strednej a východnej Európe musí robiť Ryanair-u vrásky na tvári. Pre nás to však znamená iba jedno – budúci rok bude lacné cestovanie pre nás všetkých ešte jednoduchšie a dostupnejšie.

Lietať sa začne od APRÍLA 2017. Letenky sú dostupné už teraz a dnes máte navyše možnosť kupovať letenky WizzAir-u so zľavou 20%. 

Nové linky z Budapešti

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?