WizzAir oznámil spustenie novej linky z Bratislavy!

WizzAir lietadlo

WizzAir opäť prekvapil. Na dnešnej tlačovej konferencii oznámil spustenie ďalšej, v poradí už šiestej linky, ktorá bude premávať z Bratislavy.

Ide o ďalšie letecké spojenie s Balkánom – tentokrát s hlavným mestom Bulharska – Sofiou. 

Lietať sa začne 30.júna 2017 s frekvenciou 4 krát týždenne – pondelok, streda, piatok, nedeľa. 

Letenky sú už teraz v predaji. Ceny sa aktuálne pohybujú aj kvôli sezónnym mesiacom vyššie, každopádne v niekoľko októbrových termínoch sme našli lety za 6€ o ktorých sme okamžite informovali.

Ich konkrétnu ponuku si môžete pozrieť na stránkach WizzAir.

„S nadšením oslavujeme prvý rok úspešného pôsobenia na Letisku v Bratislave. Pre slovenských zákazníkov máme zároveň skvelé správy. Dnes spúšťame prvý let Wizz Air z Bratislavy do Klužu-Napoca a oznamuje už 6. leteckú linku z Bratislavy do Sofie. Od 30. júna môžu turisti aj obchodní cestujúci objavovať hlavné mesto Bulharska vďaka našej najnovšej linke a pohodlnému spojeniu s frekvenciou 4 x týždenne za ceny už od 9,99 €*. Keďže sa snažíme prinášať stále nové cestovné príležitosti pre našich zákazníkov, za 1 rok už Wizz rozšíril svoju sieť liniek na 6 leteckých spojení, vrátane nových liniek do Tuzly, Varšavy a Sofie, ktoré budú k dispozícii od júna, resp. Tuzla od konca marca. Členovia našich posádok sa už teraz tešia na mnoho spokojných zákazníkov na palubách našej modernej flotily,“ Sorina Ratz, komunikačná manažérka Wizz Air.

„Ukazuje sa, že minuloročné nadviazanie spolupráce s leteckou spoločnosťou Wizz Air, bolo pre naše letisko dobrým krokom. Wizz Air sa s počtom 6 pravidelných leteckých liniek stane v tomto roku 2. najväčším pravidelným leteckým dopravcom z Bratislavy. Vďaka leteckej linke do Sofie sa slovenským cestujúcim výrazne uľahčí spojenie s hlavným mestom Bulharska,“ Ivan Trhlík, generálny riaditeľ Letiska M. R. Štefánika v Bratislave.

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

1 komentár

  1. Je chvalihodné že sa zo Slovenska lieta do celeho sveta.Každým rokom sa pridavajú nové destinácie,čo poteší mnoho cestujúcich,len nie mňa.Roky musím vycestovat až do Budapešti aby som sa dostala do Bari,hoci tato linka bola funkčná pre mňa z nepochopitelných dôvodov bola zrušená.Prosím aby sa porozmýšlalo opäť spojiť juh krásneho Talianska zo Slovenskom.Je to znovu hojne navševovaná dovolenková destinácia.Iba pre veľkú a komplikovanú dopravu odrádza turistov navštívit tento úžasý kút krajiny nazývaný aj perlou Talianska Gargano.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Prosím vložte svoj komentár
Prosím tu vložte meno

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.