WizzAir oznámil spustenie ďalších dvoch liniek na Blízky Východ!

WizzAir lietadlo

V júni sme vás informovali o novej linke z Viedne a Budapešti do saudskoarabského mesta Dammam. Dnes tu pre vás máme ďalšie podobné novinky od WizzAiru!

V rezervačnom systéme WizzAiru sa totižto objavili nové linky do ďalších dvoch miest Saudskej Arábie – do miest Jeddah a do Rijádu. 

Navštíviť budeme teda môcť hlavné mesto Saudskej Arábie, prípadne zaletieť si do mesta, kde má veľkú základňu aerolinka Etihad Airways.

Do Rijádu sa začne lietať z Viedne 13.decembra 2022 s frekvenciou letov 2x týždenne – utorky a soboty. Najlacnejšie letenky sú aktuálne dostupné od 125€(105€ pre členov Wizz Discount Club). Z Budapešti sa začne lietať v januári s frekvenciou 2x týždenne – pondelky a piatky.

🎁 Tip na darček pre cestovateľa: Darčekový poukaz na letenky
 

Pri meste Jeddah sú dátumy aj frekvencia rovnaké – prvý let 13.decembra s letmi v utorky a soboty. Najlacnejšie letenky sú aktuálne dostupné od 125€(105€ pre členov Wizz Discount Club). Z Budapešti sa bude lietať od januára v rovnaké dni – utorky a soboty.

Rátame však s tým, že sa môžu objaviť aj lepšie akcie v závislosti od dopytu po letenkách. Určite to budeme sledovať a ak sa objavia ešte lepšie ceny, dáme vám vedieť.

letenky do Saudskej Arábie

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 3.7 / 5. Počítadlo: 3

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?