WizzAir oznámil spustenie ďalších dvoch liniek na Blízky Východ!

WizzAir lietadlo

V júni sme vás informovali o novej linke z Viedne a Budapešti do saudskoarabského mesta Dammam. Dnes tu pre vás máme ďalšie podobné novinky od WizzAiru!

V rezervačnom systéme WizzAiru sa totižto objavili nové linky do ďalších dvoch miest Saudskej Arábie – do miest Jeddah a do Rijádu. 

Navštíviť budeme teda môcť hlavné mesto Saudskej Arábie, prípadne zaletieť si do mesta, kde má veľkú základňu aerolinka Etihad Airways.

Do Rijádu sa začne lietať z Viedne 13.decembra 2022 s frekvenciou letov 2x týždenne – utorky a soboty. Najlacnejšie letenky sú aktuálne dostupné od 125€(105€ pre členov Wizz Discount Club). Z Budapešti sa začne lietať v januári s frekvenciou 2x týždenne – pondelky a piatky.

Pri meste Jeddah sú dátumy aj frekvencia rovnaké – prvý let 13.decembra s letmi v utorky a soboty. Najlacnejšie letenky sú aktuálne dostupné od 125€(105€ pre členov Wizz Discount Club). Z Budapešti sa bude lietať od januára v rovnaké dni – utorky a soboty.

Rátame však s tým, že sa môžu objaviť aj lepšie akcie v závislosti od dopytu po letenkách. Určite to budeme sledovať a ak sa objavia ešte lepšie ceny, dáme vám vedieť.

letenky do Saudskej Arábie

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 3.7 / 5. Počítadlo: 3

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

Lietam po svete "za babku" a zdieľam s vami tipy, aby ste "za babku" lietali aj vy :)