Wizz Air batožinová revolúcia! Batožina zdarma dokonca väčšia ako u Ryanair!

wizz air nova batozina

Wizz Air sa napokon umúdril a zmenil svoju batožinovú politiku. Konečne si budeme vedieť zbaliť viac ako mikinu a knihu. Doteraz bola u Wizz Air zdarma batožina o rozmeroch 42 x 30 x 25 cm. Zatiaľ čo napríklad taký Ryanair má zdarma batožinu o rozmeroch 55 x 40 x 20 cm a max 10kg hmotnosť.

Od 29.10.2017 tomu však bude inak! Wizz air sa priblíži svojou batožinou zdarma konkurencii a po tomto dátume už si budete môcť vziať batožinu o rozmeroch 55 x 40 x 23 cm a max 10kg hmotnosť! čo je dokonca trošku väčšia ako aktuálne ponúka Ryanair. Výhodou Ryanair stále však ostáva, že povoľuje ďalšiu malú tašku napríklad na notebook o rozmeroch 35 x 20 x 20 cm.

Tento krok sme veľmi uvítali, keďže to bola jedna z vecí na ktorú sa ľudia u Wizz air sťažovali najviac. 

Viac informácií na oficiálnom webe Wizz Air: https://wizzair.com/sk-sk/informacie-a-sluzby/cestovne-informacie/batozina#after-october

 
 

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

Avatar
Snažím sa aby bol tento web stále tým, prečo ho už od roku 2014 navštevujú státisíce čitateľov. Miesto kde sa môžete inšpirovať na vaše cesty a popritom aj niečo ušetriť.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Prosím vložte svoj komentár
Prosím tu vložte meno

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.