VÝPREDAJ leteniek do nemeckých miest – spiatočné letenky už za 9€!

Staré mesto v Norimbergu

Po včerajších lacných letoch za 9-10€ do Milána či Londýna tu dnes pre vás máme letenky do nemeckých miest Berlín, Dortmund, Frankfurt a Norimberg.

Pri Berlíne, Norimbergu, Frankfurte a Dortmunte  zaplatíte za spiatočnú letenku iba 9€, pri Norimbergu s odletom z Budapešti 10€. Áno! Za let tam aj naspäť dohromady.

Opäť sú za najnižšiu sumu dostupné iba týždňové termíny. Ak si však chcete zaletieť na kratšiu dobu, stačí si priplatiť 5€. Za 15€ kúpite totižto spiatočné letenky aj na niekoľko dní.

Termíny sú dostupné na druhú polovicu novembra a prvú polovicu decembra 2017. Je tu možnosť rýchleho vypredania, preto v prípade záujmu kupujte radšej skôr.

Všetky termíny pri letoch z Krakova do Berlína si môžete pozrieť TU, pri Norimbergu TU, pri Dortmunde TU, Frankfurte TU. Kalendár termínov z Budapešti do Norimbergu si môžete pozrieť TU.

Pokojne si to môžete aj nakombinovať. Napríklad priletíte do Berlína a odletíte z Norimbergu. V takomto prípade treba kupovať 2 jednosmerné letenky – jednu na cestu do Nemecku a jednu na cestu späť.

Zobrať si so sebou môžete 1 kus príručnej batožiny s rozmermi 55x40x20cm a hmotnosťou do 10kg + 1 menšiu tašku 35x20x20cm.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Krakov
Berlín
9€
napr. 5-12.12.2017
Budapešť
Norimberg
10€
napr. 7-14.11.2017
Krakov
Norimberg
9€
napr. 8-15.11.2017
Krakov
Frankfurt
9€
napr. 7-14.11.2017
Krakov
Dortmund
9€
napr. 6-13.12.2017

Ako nájsť lacné ubytovanie?

Pri hľadaní lacného ubytovania je skvelou pomôckou nástroj HotelsCombined.com. Porovnáva jednotlivé ceny na rôznych ubytovacích portáloch pri každom zariadení a tak získate výborný prehľad o tom, kde sa dané ubytovanie oplatí rezervovať najviac.

Ak by ste však nič lacné nenašli, nezúfajte! Ešte stále môžete využiť Airbnb.com. Miestni tu ponúkajú svoje izby, byty, apartmány či domy na prenájom a hlavne pri západných krajinách tu narazíte na veľmi výhodne ceny – väčšinou o značnú sumu lacnejšie ako by ste zaplatili pri bežných ubytovacích zariadeniach.

TIP: Ak na Airbnb ešte nie ste, spravte si registráciu cez tento odkaz a získate vstupný bonus 15-30€ úplne zadarmo!

Kompletná ponuka ubytovania – HotelsCombined.com / Airbnb.com

letenky Dortmund

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Prosím vložte svoj komentár
Prosím tu vložte meno

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.